więcej o tej miejscowości

loreto jest meksykański miasto Baja California Sur

loreto

jest meksykański miasto Baja California Sur. Czy szef samej nazwie miejscowości i położony jest 220 mil na północ od La Paz, stolicy stanu.

Powstanie miasta Loreto jest ściśle związane z założenia misji Matki Bożej Loretańskiej, była stolica Las Californias 1697/77, lata, kiedy stolica została przeniesiona do Monterey, w Kalifornii. Loreto została założona w 1697 przez misjonarzy jezuickich.Budowa pierwszego kościoła misji Matki Bożej Loretańskiej został zainicjowany w 1697 roku, a zakończono w dniu 8 września 1703 roku.

Wieś jest teraz ośrodek turystyczny, który przyciąga głównie amerykańskich i kanadyjskich turystów, z codziennych lotów z USA przybywających w Loreto International Airport.
Położenie gminy części Loreto wyjątkowego środowiska geograficznego, które sprzyja charakter kontrastujący z pustynne krajobrazy, morze i góry.

Gmina Loreto znajduje się w centralnej części stanu Baja California Sur, położony w odległości 26 ° 33 '11 "i 25 ° 12 '15" szerokości geograficznej północnej i 111 ° 46 "22" i 110 ° 55 "15" długości geograficznej zachodniej, Greenwich.

Jej siedziba gminy jest miasto Loreto i znajduje się 356 km na północ od La Paz, stolicy Baja California Sur.Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty