więcej o tej miejscowości

Wiemy, że Santa Ana była jedną z willi należących do Marques del Valle,

santa ana del valle

Wiemy, że Santa Ana była jedną z willi należących do Marques del Valle, Santa Anana cześć matki Marii Panny. Według uczonego Manuel Martinez Gracida, miastoma swoją nazwę w Zapotec Przewodnik Guiche co oznacza "metate kamień."
Położony w Central Region Valley, 39 km od Oaxaca City, należy do okręguTlacoluli. Znajduje się na współrzędnych 17 ° 00 'szerokości geograficznej północneji 96 ° 28' długości geograficznej zachodniej na wysokości 1660 metrów nad poziomem morza.
Jego klimat jest chłodniejszy niż ciepły, ale w miesiącach kwietniu i marcu jest ciepły. Panujących wiatr ze wschodu.


Sława jego mieszkańców i gościnnej przyciągnąć odwiedzających, którzy sązachwyceni poznać ich zwyczaje, tradycje i życie codzienne.

Tutaj, podobnie jak w Teotitlan del Valle, historia wplata się w ich piękne dywany z wełny barwionej naturalnymi barwnikami, takie jak koszenila, w żywych kolorach i wzorach, od motywów prehiszpańskie do reprodukcje słynnych obrazów.

Ta wieś ma podstawowych usług, takich jak służba zdrowia, sklepy, piekarnie,sklepy mięsne, rynku jednostki, i tak dalej. Yú'ù administratorów Tourist organizuje wycieczki do centrum społeczeństwa, ofiary i Rancho (około dwóch godzinpierwszego i ostatnie sześć godzin, odpowiednio). Proponujemy odwiedzić muzeum społeczności, która znajduje się w centrum miasta.


lokalizacja
• Santa Ana Valley: Położony na wschód od Oaxaca City, 34 km (21 mil) poprzezautostrady 190 do Przesmyku osiągnąć Tlacolula, śledzić na północ od miasta do skrzyżowania z drogą na Santa Ana przybliżony czas: [00:40]

Ver mapa más grandeBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty