więcej o tej miejscowości

Miasta Campeche, stolicy o tej samej nazwie, znajduje się w południowym regionie Zatoki Republiki, 387 km na północny wschód od Villahermosa, Tabasco,

CAMPECHE
Miasta Campeche, stolicy o tej samej nazwie, znajduje się w południowym regionie Zatoki Republiki, 387 km na północny wschód od Villahermosa, Tabasco, i 177 km na południowy zachód od Merida, Jukatan. Jej klimat tropikalny, ze średnią temperaturą 26 ° C i opadów w ciągu lata i jesieni.
Starożytny port handlowy, miejsce przeznaczenia nadal zachowuje resztki ściany (z dwoma drzwiami: jeden morza i jednej ziemi), dwóch silnych (z których jeden mieści muzeum ważne) i siedem bastionów (który teraz jako muzeum wystaw i forów), że w otoczeniu, aby chronić przed ciągłymi atakami piratów, w tym S. XVII i XVIII. Te pomniki, wraz z kilkoma budynkami, które zdobią zabytkowe centrum (jeden z najlepiej zachowanych w kraju), katedra i świątyni z Guadalupe, przyznał, że ta strona została uznana za światowego dziedzictwa UNESCO w 2002 roku .
Podczas wizyty w tym mieście może odwiedzić Muzeum Kultury Majów, znajduje się w San Miguel Fort, Muzeum Majów Stela, położony w Bastion de la Soledad, a bastionem San Pedro, który działa jako rękodzieła ekspozycji w regionie. Późnym popołudniem, nie przegap pokazy światło i dźwięk dostarczone przez Fort San José El Alto, lub spacer po brukowanych uliczkach historycznego centrum, które oferuje wiele sklepów, restauracji, barów i kawiarni, a krzyż pięknym deptaku, 3,5 km długości, która zwraca uwagę na niektóre parki, chodniki i rower.
Na obrzeżach miasta Campeche, eko-przygody podziwiać rezerwat ujścia Celestun, zamieszkane przez setki różowych flamingów i Calakmul, jeden z największych w kraju, gdzie oprócz uprawiania camping, kolarstwo górskie i dzikich zwierząt oglądania, można zwiedzić ruiny Majów ciekawe archeologiczne, które daje jej nazwę.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty