więcej o tej miejscowości

Historyczne miasto Aguascalientes, stolicy państwa, które o tej samej nazwie,znajduje się w północno-środkowej Meksyku

AGUASCALIENTES


Historyczne miasto Aguascalientes, stolicy państwa, które o tej samej nazwie,znajduje się w północno-środkowej Meksyku do 504 km od Mexico City i 130 kilometrów od Zacatecas. Jego klimat jest bardzo przyjemny ze średnią temperaturą od 17 do 20 ° C, latem maksymalna temperatura nie przekracza 23 ° C.
W 430 roku życia, Aguascalientes jest wspaniałą mozaikę starych dzielnicach, kościoły, place, ogrody, zabytki architektury, nowoczesne budynki, muzea, hale i gorące źródła, które w połączeniu z tradycyjnych imprez jak Festiwal de Calaveraslas lub San Marcos Targi Krajowe, jeden z najstarszych i najlepszych próbki folkloru i kultury regionu, z jego wystaw, imprez kulturalnych, tańce i walki kogutów,zdefiniować go jako atrakcyjny i wszechstronny.

Bez wątpienia też coś poza skalą w tych miejscowościach są typowymi pięciu gmin:Station, zdrowie El Encino, Guadalupe i San Marcos, każdy z bogatą historią i unikalną religijnych skąpane architektury barokowej i zarządza wszystkimizwyciężyć.

A co z Świątynie Aguascalientes w San Diego i Matki Bożej Różańcowej, które sązaproszeniem do odczuć religijnych splendor, który był doświadczony w kolonii iBazyliki Katedralnej w historycznym centrum.
Inne atrakcje miasta są ich rzemiosła, w tym grzywny ażurowe, hafty i technikprzetwarzania materiałów włókienniczych, które przekazywane z pokolenia napokolenie i stała się symbolem regionalnej kultury i tradycji wina, który oferuje jedne z najlepszych win kraju, niezbędne do smaku lokalnych przysmaków jak lomo"babci" wykwintne pokazuje sztuki kulinarnej serwowane są w tej dobrej miasta.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty