więcej o tej miejscowości

hacienda de cabañas, playa paraíso


Piękne miejsce, znany również jako Skarb Cabanas, najbliższe miasto. Czy zestaw palapas osiedlili się na pięknej plaży za małe laguny w otoczeniu lasy namorzynowe, które jest dostępne za pośrednictwem ogromnych plantacji palmowych.Najlepsze ryby wielkości, prosto z morza, piasek, słońce równo i niezrównany spokój. Zalecane miejsce wrzucić lenistwo.
Z miasta wziąć samochód w centrum miasta South (Taxqueña) samochód nie jedzie do Playa Paraiso, będzie św Jerome. W San Jerónimo wziąć kombinację lub taksówkę, aby zabrać je do Playa Paraiso, nie stracił, bo raz widzą nas przychodzi z naszego Carota turystycznego wiemy nie tylko w Playa Paraiso. Już w Paraiso jest jednym z laguny, nie płacisz ludzie z małych łodzi, aby przejść po drugiej stronie stawu, który jest sandbar wyprzedza metrów nad poziomem morza.
Są komary i pchły piaskowe, brak obiektów turystycznych, jest otwarte wody (nie można pływać jak Acapulco czy zatok innych) jest naprawdę fajne, ale jak już mówiłem, jest obecnie dobrze znane i stracił wiele ze swojej quasi-virgin urok. Prawdą jest również to, że miejsce jest zdecydowanie zalecane, aby Maria Luisa (nie wiem, czy jest tam jeszcze Mauro).
BARDZO WAŻNE: NIE truck Taxqueña pozostawia co chwila chequen dobrze, że kiedy został pominięty tylko jeden jak na 11pm.

Miasto Paraiso Escondido (Paradise Beach) znajduje się w gminie Benito Juárez (w stanie Guerrero). Ma 189 mieszkańców. Hidden Paradise (Paradise Beach) jest 5 metrów.


Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty