więcej o tej miejscowości

ixtapilla, santuario de la tortuga marina michoacán

ixtapilla


Ixtapilla miasto położone jest w gminie Aquila (w stanie Michoacan de Ocampo). Ma 141 mieszkańców. Ixtapilla jest 20 metrów.
Lokalizacja / Dojazd droga
Dostęp do tej strony może być przez federalnych dróg 14, 37 i 200, sekcje Morelia Uruapan, Uruapan - Playa Azul i Acalpican of Morelos - Cerro de Ortega Highway State Road Cross - Aquila, Highway Morelia - Patzcuaro - Uruapan - w dół, a także uzyskać dostęp poprzez Colima lub przez Lazaro Cardenas. Samolotem z portów lotniczych Colima i Guadalajara, na National Highway 200 do 176 km leży miasto La Ixtapilla tutaj ścieżka prowadzi do podnóża drogi i ślady nośnych nawierzchni utonął w odległość 300 metrów jest Ecological Center.
Wildlife
La Costa Michoacana ma przywilej bycia jednym z najczęściej odwiedzanych przez trzy gatunki żółwi (skórzasty, oliwy Ridley i czarny), dlatego należy wspierać sezon gdy arribazón na tarło i że zaczyna się pod koniec czerwca przez kilka miesięcy. La Costa Michoacana jest światowym najważniejszy obszar do hodowli i gniazd czarnych, więc w październiku 1986 roku obszar został uznany za obszar chroniony, z zastrzeżeniem ekologicznej ochrony. Ponadto, obszar ten ma inne zwierzęta regionu utworzone przez bobry, dzikie koty, oceloty, szopy, kojoty, pancerniki i ptaki takie jak kaczki, ary, papugi, papugi długoogonowe, urraquillas oraz szeroki wybór ryb w granicach morskich

Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty