więcej o tej miejscowości

san agustinillo, a 9kms al sur de puerto angel


Około 9 km od Puerto Angel, happening Zipolite, masz bardzo ładne miasto San Agustinillo (mapa). Jakie jest długa plaża otwarte morze. Najczęściej odwiedzanym miejscem jest malownicza zatoka na końcu plaży. Surfować tutaj jest bardzo nierówna, w niektóre dni morze jest doskonałe do surfingu, inne są lepsze dla pływania i nurkowania ekspedycji.
Ale i tak, uspokajające lub duże fale jest bezpieczniejsze niż w Zipolite, ponieważ nie są obecne okręty podwodne.
Albo Boogies deski surfingowe można wynająć w restauracji Mexico Lindo. Przy plaży znajduje się wiele restauracji z foteli pod palmami.
San Agustinillo składa się z małej wioski rybackiej i odcinek plaży w miejscu, z Sierra Madre del Sur na Pacyfiku w stanie Oaxaca w Meksyku. Znajduje się w miejscowości Santa Maria Tonameca, na wschód od społeczności nadmorskich Mazunte i La okno, połączonych drogi, która biegnie od tych miast do Zipolite i Puerto Angel na zachód.

Te społeczności przybrzeżnych razem są znane jako "Riviera Oaxaca czy" La Costa Chica Oaxaca. Wspólnota powstała w tym samym czasie, co Mazunte. San rybacy Augustinillo utrzymywali się żółwi morskich polowania, dopóki nie został zakazany w 1990 roku.

 Główne działania gospodarcze tutaj, większość mieszkańców nadal rolnictwo i małe fishing skalę, niektóre z turystyki, oparty na plaży
San Agustinillo plaży jest około 1300 metrów przed otwartym morzem i jest podzielony na trzy części przez skalnych wystawać z dotarciem na ocean. Piaski plaży są średnie ziarna, złoty kolor i spread szeroki jak pięćdziesiąt metrów. Wody u wybrzeży są ciepłe w odcieniach zieleni i błękitu. West End nazywa Rinconcillo plaży, która jest stosunkowo dobrze chroniony i jest uważany za bezpieczny do pływania. Część wschodnia jest nazywany Playa Aragon i ma dwie silne fale i silne prądy.
 Jak te otwarte plaże oceanu stoi Należy zachować ostrożność, zwłaszcza, gdy tropikalne fale i inne zjawiska pogodowe spowodować niezwykle wysokie fale, które mogą powodować ograniczenia plażowe i zamknięć. W roku 2009, co najmniej trzy osoby zostały zgłoszone utopił się na plaży, w tym sześciu roku życia, który został przyłapany podczas gdy na brzegu przez falę niezwykle duży. Dziewiętnaście-latek został wciągnięty do morza, kiedy został złapany przez nurt i jego ciało nie zostało znalezione dopiero pięć dni później.

Wioska rybacka znajduje się na zachodnim krańcu Playa del Rinconcillo. Rybacy oferują wycieczki łodzią po okolicy, a także wypożyczalnię połowów. Tylko bezpośrednio na wschód od wsi są palapas, ale prawie nic nie zostało zbudowane na wschodnim krańcu. Od czerwca do grudnia, to jest możliwe, aby zobaczyć Olive Ridley żółwie składają jaja na tej plaży.

Plaża jest opanowany przez wzgórza i klify, które czynią budowę dużych hotelach w ośrodku i innych funkcji niemożliwych. Jednak wybrzeże i [niektóre z okolicznych wzgórz są usiane małych tamtejsze zakładów wykazujących ekologicznej i europejskiej wpływ. 1] Europejski wpływ Wynika to z faktu, że wiele z zakładów Oto własnością włoskich i niektóre francuskiej. Restauracje m.in. termitów, którego właścicielem jest włosko-argentyński i nerone wujka, którego właścicielem jest włosko-niemiecki. Mexico Lindo hotelu przy plaży jest własnością meksykańskiego Tabasco o imieniu Fausta, a także serwuje dania kuchni włoskiej z regionalnymi ulubionych. Kolejny włoski własnością mieszkanie jest Inn Termite, również na nabrzeżu. Casa Pan de Miel ma francuski właściciela. Nie na plaży, ale na wzgórzu z widokiem na okolicę. Ponieważ obszar znany jest ekoturystyka, wiele domków tutaj powstały jako "niewielki wpływ", że połączenie z topografii. Jednym z nich jest La Posada del Arquitecto które jest wyryte w skałach Playa Rinconcito. Pokoje są wiszące łóżka i prysznic wbudowany w pniu drzewa. Wszystko jest zbudowane z drewnianych kołków, a nie gwoździ. Wiele domów tutaj nie mają strony internetowe lub telefon, ale są popularne wśród turystów, jednak. Żaden mają ciepłej wody. Większość hoteli nie ma TV, telefon i bezprzewodowy połączeń lub klimatyzacja


Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty