więcej o tej miejscowości

sótano de las golondrinas, Jaskinia Swallows jest naturalną otchłań położony w miejscowości san luis potosí

sotano de las golondrinas , san luis potosíJaskinia Swallows jest naturalną otchłań położony w miejscowości Aquismón należąca do meksykańskiego stanu San Luis Potosi 21 ° 35'59? N 99 ° 05'56 Or? ? / 21.59972,-99.09889Coordenadas: 21 ° 35'59 N 99 ° 05'56 Or? /? 21,59972, -99,09889. W szczególności, jest jaskinia krasowa powstaje w wyniku erozji wodnej w niewydolności wodoodpornej calizaque zwykły kamień ma cechę o zewnętrzną otwarcie znacznie węższy niż na dole, co daje ogólnie stożkowe. Głębokość jest około 376 dołu metrów. Górny otwór znajduje się na poziomie gruntu, o średnicy ponad 60 metrów, a na dole ma maksymalny otwór około 300 metrów na 60 w najwęższym. Ta strona ma również rozróżnienie jest naturalnym rajem dla ptaków i że w przeciwieństwie do tego, co sugeruje jej nazwa, są jaskółki. Ta pozorna sprzeczność jest, że gatunki, które można znaleźć w Jaskini jaskółki, jerzyki są w rzeczywistości (choć nie często jerzyki, Apus apus, ponieważ są one ptaki Starego Świata), które są często mylone z prawdziwym jaskółki. Jaskinia jest również możliwe, aby znaleźć gatunków papug (Aratinga holochlora), lokalnie nazywanych Papugi z jaskini.
Ta strona ma również rozróżnienie jest naturalnym rajem dla ptaków i że w przeciwieństwie do tego, co sugeruje jej nazwa, są jaskółki. Ta pozorna sprzeczność jest, że gatunki, które można znaleźć w Jaskini jaskółki, jerzyki są w rzeczywistości (choć nie często jerzyki, Apus apus, ponieważ są one ptaki Starego Świata), które są często mylone z prawdziwym jaskółki.
krasowe Cave tworzą erozji wody wodoodpornej awarii wapienia plateau, który ma cechy o zewnętrzną otwarcie znacznie węższy niż dolna, dając zasadniczo stożkowe. Górny otwór znajduje się na poziomie gruntu.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty