więcej o tej miejscowości

zihuatanejo, guerrero

zihuatanejo, guerreroJeśli lubisz nurkowanie, to Playa Las Gatas jest idealny dla Ciebie, jeśli dopiero zaczynasz lub dla tych, którzy są już eksperci, ta plaża ma formacje koralowe rafy, które wykonane fale, podobnie internauci znajdą odpowiednie fale do wykonywania swojego ulubionego sportu.

Las Gatas ponad tuzin morza restauracje, więc czasami trudno jest się zdecydować, gdzie będzie można jeść.

W pobliżu początku plaży jest miejsce zwane "Chez Arnoldo" gdzie Noyo będą traktować Cię i Twojej rodziny!. Dobra obsługa, świetne jedzenie, i niespotykany widok Zihuatanejo z Sierra Madre del Sur w tle. Zaskoczyć nawet własnych ludzi.

Pod koniec Playa Las Gatas znajdziesz Owen Lee Beach Club: rezerwat przyrody na południe od plaży (Owen był pierwszym amerykańskim pracować jako fotograf podwodnego pokładzie Calypso z Jacques Cousteau i napisał kilka podręczników do nurkowania PADI).Restauracja jest bardzo zalecane, a także domki do wynajęcia. To jak czuje i jest w raju!.

Zapytaj w pobliżu drogi prowadzącej do latarni morskiej, jeśli naprawdę chcesz mieć wspaniały widok.
Miasto Zihuatanejo znajduje się w gminie Jose Azueta (w stanie Guerrero). Ma 62.376 mieszkańców. Zihuatanejo jest 20 metrówVer mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty