więcej o tej miejscowości

san Pedro Atocpan znajduje się w gminie Milpa Alta

san pedro atocpan


Miasto San Pedro Atocpan znajduje się w gminie Milpa Alta (w państwie Meksyk). Ma 8997 mieszkańców. San Pedro Atocpan jest 2440 metrów nad poziomem morza.
O dużej populacji wiejskiej, poświęcony sadzenia tradycyjnych roślinie kukurydzy, wśród których są kukurydza, dynia, fasola i chili, ale na rok rośnie kaktus stoi w południowej granicy Federal District organizowane są duże targi żywności, promowanie produktów rolnych i rzemiosła i lokalne atrakcje w okolicy.
San Pedro Atocpan jak wielu ludzi w metropolii ma swoje korzenie w czasach starożytnych i nawrócił się na chrześcijaństwo w pierwszych latach hiszpańskiej obecności. Tego czasu zachowuje trzeźwy główny kościół zbudowany z kamienia i ma duże atrium przewodniczy łuków. W tym mieście można znaleźć inne atrakcje, takie jak Świątynia San Martin, mała kapliczka obok parku o tej samej nazwie oraz Sanktuarium Cudów znajduje się na jednym ze wzgórz otaczających miasto, z którego możemy mieć ładny widok. Dodano do tego San Pedro Atocpan jest uznany jako "stolica Mole", jeden z najbardziej reprezentacyjnych dań kuchni meksykańskiej w restauracji łączących techniki i jedzenie z Ameryki i Europy, aby stworzyć jedną z ulubionych potraw z wakacji Meksykanie. Mole to gęsty sos z czekolady, chili, pomidory, owoce i przyprawy, które podawane jest z drobiu, tortille, tamales, z szerokiej gamy zastosowań. Spacerując po ulicach tej miejscowości, możemy rozkoszować się aromatem przypraw sklepów, kwiatów, papryką i aromatów czekoladowych, które wypełniają całe miejsce. W San Pedro Atocpan jest tradycyjny jeść ich typowe Tamales fasola spróbować je kąpać w sosie mole, nie prosta rozkosz można przegapić. Są też tradycyjne marynowane kaktus i amarant chleb.

Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty