więcej o tej miejscowości

toluca de lerdo, Rozwój przemysłowy tego celu, skoncentrowane w Toluca-Lerma

toluca de lerdo


Rozwój przemysłowy tego celu, skoncentrowane w Toluca-Lerma Valley, znany z produkcji żywności, napojów, tabaka tkanin, drewna, chemikaliów ropopochodnych, gumy i tworzyw sztucznych, szkła, piwo, samochody, lekarstwa, elektrycznych i elektronicznego, między innymi.
Jest to stolica stanu Meksyku, jest punkt, w którym przemysł i nowoczesne życie zbiegają się w mieście pełnym klubów nieco z dala od Federal District.
Portale są 3 grupy ogromne łuki które rozciągają się za katedrą. Mają różne nazwy, takie jak: konstytucja, Madero, reform i 20 listopada. Te łuki z widokiem na Plaza de Fray Andres de Castro, który jest bardzo miłe miejsce na spacer. Zócalo lub Plaza męczenników nazwa nawiązuje do incydentu, w 1811, w którym hiszpański rojaliści strzał zabić grupę miejscowych powstańców. Oto Pałace rządu i wymiaru sprawiedliwości są imponujące struktury, które rozciągają się podtrzymywany przez niekończące łuków wzdłuż głównych ulic. Budynki te pokazują majestat kolonialnej architektury we współczesnym Meksyku. Budynki religijnego: Temple of Santa Veracruz podkreśla wewnątrz popularnego Czarnego Chrystusa. Jego zewnętrzna fasada wyróżnia się w kontekście jak to jest tusz od światła pomarańczowego do czerwonawych części. Świątynia Miłosierdzia jest dawny klasztor zbudowany przez hiszpańskich najemników. Wcześniej w tym Neoclassical-barokowy wystawa służył jako hospicjum dla sierot i żebraków. Dziś architektoniczny ślad pozostaje bardzo piękna; odróżnia wykorzystanie złotem w wewnętrznych ozdób. Katedra została zbudowana w Toluca 1867 i był kilkakrotnie przebudowywany, co daje mu bardzo zróżnicowaną budowę stylu. Powstaniec Miguel Hidalgo Park Narodowy (La Marquesa) Tylko 30 km z Toluca, tutaj odbyło słynnej bitwie pod Cerro de las Cruces prowadzony przez Miguela Hidalgo. To miejsce z niesamowitą panoramę historycznej treści, gdzie istnieje możliwość biwakowania
Toluca "Beauty", zdobył ten przydomek przez neoklasycznej architektury Frenchified mając swoich domów, jest miejscem spotkań pomiędzy nowoczesnością i tradycją, jak to ma znaczący rozwój przemysłowy nie idealnie matowe konstrukcje jak Portale i Katedra, uznawane za jedne z najważniejszych wyrażeń artystycznych epoki kolonialnej i S. XIX w mieście.
W Toluca może znaleźć meksykańskie jedzenie i naczynia toluqueños; także dania kuchni międzynarodowej. Nie należy pozostawiać bez próby pyszne chorizo, wysokie jakości tompiate mięs sery, pyszne słodycze mleko, tradycyjny śnieg, że rywale z najlepszych w kraju, i likier pomarańczowy, lepiej znany jako "Toluca komary" . Można też spróbować egzotycznych potraw przygotowanych z Prehispanic różnych roślin i owadów, jak acosiles i jumiles.
Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty