więcej o tej miejscowości

cajititlán jest obecnie Miejski Delegacja Tlajomulco de Zuniga, Jalisco

cajititlán

Ludność: 4855 mieszkańców
Nie uważany za miasto, jest obecnie Miejski Delegacja Tlajomulco de Zuniga, Jalisco, znajduje się w odległości 35 km od miasta Guadalajara, Jalisco, 10 minut od Miguela Hidalgo International Airport, a do tej pory, a my jest 4855 mieszkańców. Jest to miasto z Prehispanic historii, z siedzibą w Rivera de la Laguna, który nosi jego imię, sam, który ma składającą się przystań Fana karp, tilapia Charal. Ma kolonialnych architektury składające się z świątyni w samotności, znany również w tym samym czasie jako sanktuarium Guadalupe, oprócz com Hospitality, a nie w epoce pre-latynoskiej pracował w szkole, że przestrzeń, w której oni enseñab Indian sztuki i rzemiosła . budynek ten pochodzi z XVI wieku. Jest też świątynia Trzech Króli, XVIII w., gdzie Królowie są czczone każdy 06 stycznia, patron wielkiej konkurencji.
Ludność: 4855 mieszkańców
Jezioro ma duży wybór ryb, wśród których są crappie, karp, kleń, tilapia, między innymi. To miejsce może ryby z atarralla, pomiar 3 cale jako minimalna jednostka.Zalew znajduje się na głębokości 4 metrów w środkowej laguny, poszerza się obszernie iz wielką tradycją każdej miejscowości w sąsiedztwie zalewu.Dojazd

Pozostawienie Guadalajara, Tlaquepaque, Tonala i Zapopan podjąć Avenida Lopez Mateos, naprzeciw pętli, droga staje federalny 54, który jedzie do Colima. Będąc w tym wierszu powinna być zgodna z przekierowania do Tlajomulco de Zuniga i kierować się drogowskazami do Cajititlán.

Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty