więcej o tej miejscowości

Agua Azul wodospady są w meksykańskim stanie ChiapasAgua Azul wodospady są w meksykańskim stanie Chiapas. Są one zlokalizowane 69 km od Palenque przy drodze prowadzącej do San Cristobal de las Casas.
Ta kaskada składa się z wielu zaćmy po jeden po drugim, jak widać na pierwszym zdjęciu w galerii zdjęć, pobranych z góry kolejności wodospadów. Największy wodospad może wynosić do sześciu metrów (20 stóp) lub mniej.


Woda jest niebieska jak widać na zdjęciach, ma wysoki content.People zawartość minerałów zazwyczaj lubią iść chuda zanurzenie w pobliżu wód, gdzie przypada na skałach lub drzewach poległych zawinięte w grubą powłoką z kamienia wapień. To widać wyraźnie w jednym z najniższych upadków w jednym z obrazów w galerii poniżej, co jest silnie część drzewa opierał kaskady pokrytej natomiast daleko strona nie jest pokryta. Niektóre formularze rejestracyjne mogą być całkowicie pokryte wewnątrz względu na spadek w tym samym obrazie, takie jak warstwy skał.DOJAZDChiapas jest stanem, który znajduje się na południowy wschód od Meksyku, graniczących Veracruz, Tabasco, Oaxaca, Pacyfiku i Republiki Gwatemali.Jeśli przyjedziecie w Tuxtla Gutierrez, stolicy stanu, zarówno drogą powietrzną lub lądową, w drogę prowadzącą do San Cristobal de las Casas, a następnie przejść w kierunku Palenque, przed przyjazdem do tego miasta, znaleźć przekierowania który zabierze Cię do tego wspaniałego naturalnego przyciągania.

Przez większość dystansu woda spada na dwa strumienie, z małych wysp pomiędzy.Ten niezwykły cykl pięknych wodospadów schodzili z Tulija formularz rzeki etapami, tworząc szereg stawów i oczek wodnych naturalnych, które są zawarte w wapieniu wałów, tak zwane "gours" w warunkach geologicznych.Intensywny turkus niebieski kolor mają,

częściowo stał się sławny,

głównie ze względu na łóżku wapiennej rzeki.DOJAZDChiapas jest stanem, który znajduje się na południowy wschód od Meksyku, graniczących Veracruz, Tabasco, Oaxaca, Pacyfiku i Republiki Gwatemali.Jeśli przyjedziecie w Tuxtla Gutierrez, stolicy stanu, zarówno drogą powietrzną lub lądową, w drogę prowadzącą do San Cristobal de las Casas, a następnie przejść w kierunku Palenque, przed przyjazdem do tego miasta, znaleźć przekierowania który zabierze Cię do tego wspaniałego naturalnego przyciągania.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty