więcej o tej miejscowości

Wyspa Altamura Altamura czy Meksyk to wyspa na Morzu Corteza

isla altamura


Wyspa Altamura Altamura czy Meksyk to wyspa na Morzu Corteza. Znajduje się w Zatoce Santa Maria, na wybrzeżu Sinaloa, na południowy zachód od wyspy Saliaca, która oddziela go od basu. Jest to 70 km na zachód od Culiacan. Ma 101.17 kilometrów kwadratowych, około 40 km długości a jej szerokość waha się od 900 metrów do 3,7 km. Czy jedna z największych wysp prywatnych na świecie.
Altamura Island to wyspa na Morzu Corteza w stanie Sinaloa, 220 mil na północ od Mazatlan, 70 km na zachód od Culiacan, stolicy stanu. Dokładniej mówiąc, jest na szerokości geograficznej 25 - 07 'N, jego długość wynosi 108 - 20' na zachód od MS 604 tabeli Narodowego Marynarki Handlowej, 200 km na północ od Zwrotnika Raka w Zatoce Baja California .

Wyspa znajduje się na półtorej godziny od granicy z USA. Z Meksyku można latać w samolocie do Culiacan, najbliższego miasta z lotów międzynarodowych i krajowych. Małe samoloty i śmigłowce mogą być podawane z miasta Culiacan w Altamura (15 minut).

Opis:
Altamura Island to wyspa barierę tworzy otwartych plażach oceanu, wydm, krzewów i lasy, łąki, lasy namorzynowe, ujściach z partnerami, lasów, zatoczek, plaż i małych wysp i wysepek. Wyspa jest ok.. 25.000 akrów w rozmiarze (prawie dwukrotnie większy od Manhattanu!), 50 km długości i jej szerokość waha się od 2 do 4 kilometrów. To nie do picia (picie) woda jest w ogóle.

Altamura Island to jeden z obszarów gruntów jest bardzo mało na świecie, które nie zostały uszkodzone przez człowieka. Jego lokalizacja w subtropikalnych strefie północno-zachodnim Meksyku sprawia Altamura wyspę w wyjątkowej sytuacji w Zatoce Baja California. Jest to ważny obszar Pacyfiku Flyway migracji ptaków rocznie. Będąc częścią kompleksu Santa Maria Bay, obszar ma wiele życia morskiego, w tym małych gatunków w wodach śródlądowych największych gatunków w Morzu Corteza, w tym wielorybów.

Wyspa jest uruchomiony na ranczo bydła. Idealne miejsce do polowania i połowy, jelenie do kaczek, gęsi i biało-skrzydlatych gołębie. Marlin żaglicy i mogą być łowione w Zatoce Perskiej i Grouper, labraksa, lucjan, itp w wodach zatoki.

Altamura Wyspa jest rajem dla miłośników sportów wodnych takich jak narty wodne, żeglarstwo i kania windsurfing, kajaki i paralotniarstwo przez wydmy. Zdecydowana niezabudowana ziemia jest także idealnym miejscem na spacery i pikniki skany na czterech kołach, a na wydmach na plaży i wzdłuż rzeki. Jazda konna jest również dostępna.

Można budować indywidualne bungalowy na wyspie, przy wsparciu ośrodka beach club zapewnienie niezbędnych Food Services i napojów, rozrywka, bungalow obok wszystkich usług uzdrowiskowych najwyższych standardów ochrony środowiska i luksusowy

jeśli chcesz to jest na sprzedaż! Nie wiem kto to jest!
ale 35 000000 USD należy do Ciebie!

w link!

http://www.vladi-private-islands.de/sale/site/html/cms_de-sale_detail_en-1079/~~V

Altamura Wyspa
Region 6: Ameryka Środkowa - Meksyk

Kategoria: Wyspy

Rozmiar: około. 25.000 akrów
Cena: PLN 35.000.000
Skąd: Sea of ​​Cortez, stan SinaloaVer mapa más grande


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty