więcej o tej miejscowości

Isla de Lobos: W obszarze w pobliżu Wolf Island, tuxpan veracruz

Isla de Lobos:


W obszarze w pobliżu Wolf Island, położonej około 80 km na północ od Tuxpan jest kilka raf i gdzie pogoda i morze warunki są najbardziej odpowiednie do nurkowania, jest zalecane zarówno dla certyfikowanych nurków do którzy mają doświadczenie swojego pierwszego nurkowania. Nie ma jacht, który ma już 200 lat na dnie morza, a strona jest preferowany przez nurków. Krystalicznie czyste wody wilków wyspy są otoczone bujnymi palmami i pięknie utrzymanych trawie personelu marynarki wojennej Meksyku i wspaniałą latarnię morską, która nadaje niepowtarzalny wygląd w tym pięknym kawałku ziemi w Veracruz.
Isla de Lobos znajduje się na północny zachód od Tuxpan, Veracruz około 3 godzin. w łodzi motorowej. Czystej wody z przyjemnymi temperaturami i typowych fauny morskiej Zatoki pod raju, gdzie nie osiągnął druzgocący ręki człowieka, to co nas czeka w tej pięknej wyspy w połączeniu z atmosferą obozu i działalności nurkowych, zarówno jako plaża.

Lobos Island (szerokość 21 ° 27'15 "N, długo. 97 ° 13'30" W) przy skalistym wysokości geologicznej maksymalnej podstawy 10 m., znajduje się zaledwie 9 mil na południowy wschód od Cabo Rojo.
ma trzy nurkowania


1.-Pipeline
Po zachodniej stronie wyspy, można zlokalizować rurę gazociągu, czyli żeglugi na zachód-północny zachód, z niewielkiej głębokości od 20 do 30 stóp (6 do 9 m). Można zlokalizować go z łodzi. Dobrym rozwiązaniem jest zanurzyć się w jego dominującego kierunku (na zachód), aby osiągnąć jeszcze więcej.

Cały obszar pokryty jest raf koralowych tętni życiem, z łagodnym zboczu dotrzeć do 60 stóp (18 m). Z tej głębokości zaczyna małego klifu, aby osiągnąć 80 do 90 m (24 do 27 m). do piasku. Jest wysoce zalecane miejsce nurkowe, aby rozpocząć nurkowanie na wyspie, może dostosować idealnie do podstawowych i zaawansowanych nurków.

2 -.: Poza utonął
Jest to stosunkowo mały punkt, w głąb, w otoczeniu skał tętni koralowców i życia morskiego, jego średnia średnica wynosi 150 m. a wewnątrz znajdziemy głębokości pomiędzy 50 i 70 stóp (15 do 21 m).. Rafy formacje są podniesione do blisko powierzchni od 20 do 30 stóp przedstawienie alternatywnych przerwy na całym obwodzie, jeśli zostawimy kręgu, odnaleźć zespoły w koncentryczne półkolach korali, zapewniając bardzo ciekawy sposób na ukierunkowanie i wdrażanie podmorskiej żeglugi. Od czasu do czasu widywane brązowy różnych typów, ryby papugi, anioł szary i francuski anioł anioł królowa, jak również tarpon, Grouper, homary i jeśli mamy szczęście, mamy, aby zobaczyć żółwie.

3.-Platforma Shark
Położony na wschód-południowy wschód od wyspy, 40 min. nawigacji, z grubsza, jest ogromny olej amatorskie automatyczne pompowanie na dużym obszarze, znajduje się na morzu, z głębokości około 180 ft. (60 m). Do jego podstawy.Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty