więcej o tej miejscowości

lo de marcos w tym przejażdżki łodzią na Zatokę Rincon de Guayabitos

lo de marcosLo de Marcos plaża ma powierzchnię około jednego kilometra długości i 40 m szerokości. Tekstury z piasku jest w porządku, kolor perłowy, odcień niebieskiego zielonej wody, temperaturę ciepłych i roślinności jest tropikalny pół tropikalnych.

Posiada wszystkie usługi turystyczne, w tym przejażdżki łodzią na Zatokę Rincon de Guayabitos, licznymi wyspami i krab Coral, Kiss plaże i żółwie oraz inne wycieczki interesów, które są wyodrębnione poprzez bogaty kuchnia oparta na świeżych owoców morza.

W tych pięknych plażach można zjeść pyszne kąpiel, idź pływanie, nurkowanie, wędkarstwo sportowe, wędkarstwo dla gatunków, takich jak goldfish, świeca, snapper czerwonego i Sierra tatemados serwujemy typowe ryby lub rzucił i owoców tropikalnych.

Można także zabawne i ekscytujące przejażdżki łodzią, aby odkryć na zatokę Rincon de Guayabitos, wyspy Crab i koralu i plaże na Kiss, żółwie i Ayala
Dojazd
Plaża "Mark" znajduje się na południowy zachód od Tepic, 108 mil w gminie Bahia.W mieście musi jechać autobusem do Puerto Vallarta, Jalisco, a po drodze tam się zatrzyma się na plaży "Lo de Marcos". Jeśli masz na podróż w swoim własnym samochodzie, weź State Highway 200 Tepic - Compostela - Wędki - La Penita - Rincon de Guayabitos.

Działania
W tych pięknych plażach można zjeść pyszne kąpieli, pływać, nurkować, wędkarstwo sportowe, połowy gatunków, takich jak goldfish, świeca, snapper czerwonego i Sierra.

Możesz ćwiczyć żeglarstwo, surfing, narty wodne i inne, i podjąć zwiedzanie plaż i cieszyć się typowe tatemados ryb lub wstrząsnąć, a typowe owoców tropikalnych.

A jeśli chcesz możesz zrobić zabawne i ekscytujące stateczkiem do odkrycia na zatokę Rincon de Guayabitos, Wyspa Krab i Koral i plaże Kiss, żółwi i Ayala, ale spaceru lub jazdy na tradycyjnym Banana wody. Jeśli chcesz kontynuować zabawę w nocy można wybrać się na dyskotekę lub camping na plaży i zrobić romantyczny księżycowa.


Lo de Marcos znajduje się w gminie Bahia de Banderas Nayarit Meksyku i jest w współrzędnych GPS:

Długość geograficzna (grudzień): -105,353333

Szerokość (grudzień): 20,956944

Miasto jest na średniej wysokości 10 metrów nad poziomem morza.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty