więcej o tej miejscowości

Miramar Beach znajduje Manzanilla, nayarit

playas miramar y manzanilla, nayarit

Piękna plaża rozciąga Miramar 200 m długości i 12 m szerokości, przy umiarkowanym spadku i fale, piasek delikatnej strukturze i perłowy, z drobnymi kamieniami na morze, ciepłych wodach głębokim odcieniem niebieskim, palm i roślinności pół dżungla. Ma sprężyny w przeszłości miał wielkie handlowego naturalnych funkcji portowych i głębokość jej wód.

W restauracji przy plaży, które przygotowują znaleźć wiele wykwintnych potraw.Serwis zawiera wycieczki przejażdżki łodzią do pobliskich plaż i Orzechy kokosowe, Aticama i Matanchén Bay, babki i inne, można złapać Snapper, bass morski, makrela, okoń srebrny, crappie większej liczby gatunków.

Na 500 metrów od Miramar Beach znajduje Manzanilla, z palmami i roślinności dżungli na niskim poziomie. Ta plaża ma powierzchnię około 200 m długości i 15 m szerokości piasku teksturowane, jasnoszary, z niektórych obszarach kamienie polerowane morza, fale są miękkie, jej wody są wysokie temperatury i kolor wody jest zielony.

W odległości 20 m prowadzi do atrakcyjnego strumienia, który rośnie w krewetek słodkowodnych. Przy okazji znajdziesz bungalowy, przestrzeń dla mobilnych domów, kempingów i restauracji. Pół mile od Miramar znajduje się miasto "Santa Cruz", który ma plażę o nazwie dzwon znajdujący się w małej zatoczce, gdzie dostęp jest przez wieś. Zajmuje powierzchnię około 800 m długości i 30 m szerokości, piasek jest delikatnej fakturze z niektórych obszarach regularnych wielkości kamienie polerowane morza, jego nachylenie i surfingu jest miękki, woda jest ciepła w tonacji niebiesko zielony .

Jeśli chcesz mieć kontakt z naturą, 9 km od Santa Cruz znaleźć Cascade Falls, w których dostęp wymaga przewodnik i został osiągnięty przez nieutwardzonych drogach, zarówno pieszo lub konno. Istnieją trzy wodospady, w dół główny 30 m wysokości, osiągają okrągły staw z bazaltowej skale 16 m średnicy, otoczony bujną roślinnością dżungli z fantastycznej atmosfery.


Dojazd
Miramar Beach, Santa Cruz i La Manzanilla znajduje się w gminie San Blas, na zachód od Tepic. W ciągu jednej godziny i trzydzieści minut, Toll Road Tepic - San Blas w skrzyżowaniu państwa, można dostać się do plaży


Lokalizacja: Santa Cruz

Santa Cruz znajduje się w Acaponeta Gminy państwa z Nayarit Meksyku i jest w współrzędnych GPS:

Długość geograficzna (grudzień): -105,118333

Szerokość (grudzień): 22,468611

Miasto jest na średnim wysokości 1200 metrów nad poziomem morza.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty