więcej o tej miejscowości

Xochicalco jest stanowiskiem archeologicznym znajduje się w stanie Morelos,

Xochicalco jest stanowiskiem archeologicznym znajduje się w stanie Morelos, Meksyk.Nazwa miejsca pochodzi od Nahuatl i środków: Lokalizacja Izby Kwiatów.Położony 38 km na zachód od miasta Cuernavaca. Ta strona została uznana zaświatowego dziedzictwa UNESCO przez UNESCO w 1999 roku.

"House of Flowers", znajduje się na naturalnym cyklu wzgórzach otoczonych pięknej dolinie w stanie Morelos, którego widok cieszył przez wszystkich odwiedzających.Ze szczytu można zobaczyć trzy szeregowcach platform, które odbyły miasto w swojej świetności. Każdy z nich spotkał się z konkretną misją. Najniższa jest otoczone fosami i pokazuje drogę dojazdową i wejście do miasta, otoczony przez dwa bastiony. To mówi ufortyfikowanego miasta, droga jest utwardzona z wielkiej płyty, a jej ramy ze ścianami, które dały kilkupiętrowych mieszkalnych.
zlokalizowane w gminach i Miacatlán Temixco w zachodniej części stanu Morelos, około 32 kilometrów od miasta Cuernavaca. Istnieją dwa sposoby, aby dotrzeć do miejsca: jedno pochodzi z Cuernavaca startuje autostrady. 95 do miasta Alpuyeca, to następuje przekierowanie do Miacatlan, pięć mil na prawo, nie ma innejodchylenie od czterech mil na obszarze Innym sposobem jest wziąć Autopista del Sol Cuernavaca-Acapulco, aby rzucić Alpuyeca, który trafia do ludzi o tej samej nazwie, od tej chwili śledzić trasę wymienionych powyżej. W obu trasach są znaki.

Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty