więcej o tej miejscowości

tzintzuntzan ,michoacán

Tzintzuntzan (w "miejsce kolibry" Purepecha Ts'intsuntsani bo słowo jestonamatopeya że naśladuje dźwięk kolibry podczas kolonialnej Citzutza również nazywany) to stanowisko archeologiczne położone w Meseta Purepecha, w centrumpółnocnej meksykańskiego stanu Michoacan. Jej nazwa pochodzi od słowa Purepecha tz'intzuni znaku = koliber i oznacza miejsce na kolibry.

Odwiedzający mogą także zobaczyć klasztoru franciszkanów z kaplicą otwarcie XVI wieku, sąd powiedział były oliwka posadzona przez Basków Don Quiroga.Kolorowyzewnętrzny rynek będzie zakochać się w Tule rzemiosła i gliny i pomalowanyhaftowane krajobrazy, festiwale i tradycyjne uroczystości w regionie.

Wielkie dziedzictwo Basków Don Quiroga, znajduje odzwierciedlenie w różnychbranżach pojęli różne narody Purepecha społeczności, starszych, która trwa do tej pory z różnych rzemiosł, które wykonane Michoacan jedną z głównych jednostekAmeryka.

To stanowisko archeologiczne znajduje się około 100 km od Morelia, Michoacan.Aby dotrzeć do miejsca podjęcia Federal Highway. 15 do Guadalajara, Jalisco. W mieście Quiroga jest nadal droga przekierowanie do Patzcuaro, Tzintzuntzanprzechodzi przez, a poza miastem to droga do witryny.
Ver mapa más grande

1 komentarz:

  1. excelnte sitio si dn ganas d e revocmendar ya lo visiste esst muy muy bonito

    OdpowiedzUsuń

Search + 2,000 destinations

Popularne posty