więcej o tej miejscowości

Manzanillo jest jednym z najpiękniejszych miejsc plaży w kraju. Colima


MANZANILLO

Manzanillo jest jednym z najpiękniejszych miejsc plaży w kraju. Znajduje się 90 km na południe od miasta Colima, stolica o tej samej nazwie, w regionie Pacific Coast.Pogoda jest ciepła (do wyschnięcia), więc jest średnia roczna temperatura od 26 ° i 28 ° C.

Manzanillo jest znany jako "Kapitał Sailfish of the World" w wykonaniu tutaj od 1957 roku, krajowych i międzynarodowych turniejach ważne, łowienie ryb, takich jak Copa Dorsey, którzy zrobili to miejsce jednym z najbardziej atrakcyjne dla miłośników tego sportu.

Na jego plaż, takich jak Miramar i La Audiencia, drobny piasek i łagodne zbocza, możesz ćwiczyć różnych sportów wodnych takich jak nurkowanie i snorkeling. W hotelach lub w przystani Las Hadas, można zwiedzić piękne zatoki Manzanillo i Santiago zatrudnienia z usług jacht cieszyć się słońcem i podziwiać przepiękne krajobrazy regionu, podkreślając pośród zielonych wzgórz, idealny dla ekoturystyki, camping i inne sporty ekstremalne.

W Manzanillo znajdują się nowoczesne w stylu śródziemnomorskim kurortów, Maurów i Meksyku, a trzech pól golfowych z międzynarodowego prestiżu, niektórzy w otoczeniu jezior, gór i morza, które posiadają wszystkie niezbędne infrastruktury i usług, aby pobyt i praktyka sportu.
W podróż przez ulice w centrum miasta, znajdą Państwo liczne restauracje serwujące tradycyjne dania kuchni jak ceviche Colima lub tatemado, gulasz składa się z wieprzowiny kręgosłupa, niektórych rynkach, gdzie można kupić wszystkie rodzaje rzemiosła jak hamaki tkaniny lub powłoki naszyjniki, a także barów i kawiarni, gdzie można porozmawiać z przyjaciółmi i cieszyć się wieczorem.Koniecznie należy zobaczyć Malecon, Ogród Obregon i podziwiać "Sailfish Monument", spektakularne dzieło rzeźbiarza Sebastián, co potwierdza znaczenie tego portu jako miejsca trudno zapomnieć.
Trasy i interesujących miejsc

Spacerując po Manzanillo. Początek w centrum tego portu, po bogatym chilaquiles śniadanie colimotes rynku, podziwiać ogród Obregon, naprzeciwko Malecon, lub wspaniały pomnik żaglica, zaprojektowany przez słynnego rzeźbiarza Sebastian Chihuahua, bo, podjąć żadnej drogi. 200 zmierza do Tecomán, malownicze miasteczko położone 40 km od Manzanillo, jednego z największych producentów wapna w kraju. W pobliżu plaży w Boca de Pascual, fale silnych, gdzie można korzystać i cieszyć pyszne dania oparte na ceviche z owoców morza jak słynna "Style Colima" lub tradycyjna zupa z owoców morza z ryb. 48 km na północ od Tecoman wzdłuż autostrady. 14, można zwiedzić miasto Colima, stolicy stanu, gdzie można podziwiać Palacio de Gobierno i ruiny Convento de San Francisco de Colima, drugim najstarszym w zachodnim Meksyku, piękne przykłady architektury neoklasycznej w regionie.
Kilka kilometrów na północny zachód od Colima, znalezienie magicznego miasta Comala, wąskie uliczki i malownicze domy z czerwonymi dachami wystające z sadów i bujnej roślinności nad Volcano of Fire. Podczas wizyty pobytu Los Portales usytuowany naprzeciwko Plaza de Armas, między innymi, że pisarz Juan Rulfo opisał w swojej słynnej pracy "Pedro Paramo"

 
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty