więcej o tej miejscowości

Melaque to miejscowość położona na drugim końcu słynnej Zatoki Bożego Narodzenia

melaque, jalisco


Melaque to miejscowość położona na drugim końcu słynnej Zatoki Bożego Narodzenia, w porównaniu do Barra de Navidad. Jest on otoczony dużymi skałami i złocistymi plażami. Tutaj można odkryć typowe dania kuchni regionalnej we wszystkich jej restauracji rozsianych wzdłuż plaży. Ciesz się świeże owoce morza i typowe tuba (palma napój). El Mirador jest klasycznym miejscem być pieszczona przez morskiej bryzy, podziwiając piękne zachody słońca nad morzem.

W Melaque, Barra de Navidad ze jest znany jako "stolicy Costa Alegre".

Charakteryzuje się pięknymi plażami, idealny do nurkowania i wycieczki statkiem, który przyciąga turystów przez cały rok, krajowy, USA i Kanada, głównie.

San Patricio Melaque i Villa Obregon są sąsiednie ludzie gromadzą się przed plaży na ulicy Alvaro Obregon i wspólnota są określone w niniejszej strony internetowej jako Melaque. Mieszkańcy San Patricio Melaque leży na zachód od Alvaro Obregon Street i był miejscem wypoczynku dla pokolenia Meksykanów, a ostatnio przez Kanadyjczyków. San Patricio Melaque jest większym z dwóch narodów i zawiera Miasta i większość sprzedaży detalicznej. Villa Obregon znajduje się na wschód Alvaro Obregon ulicy i jest bardziej mieszkaniowy charakter. Dwie wsie są największe społeczności strefy przybrzeżnej pomiędzy Puerto Vallarta w Manzanillo

Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty