więcej o tej miejscowości

bahías de huatulco en oaxaca Zatok Huatulco jest podzielony na cztery główne dzielnice.

Huatulco ("zatoki Huatulco"), na środku wioski La Crucecita, jest rozwój ruchu turystycznego w Meksyku. Położony na wybrzeżu Pacyfiku w Oaxaca państwa.przemysł turystyczny skupia się na zatoki dziewięć Huatulco wokół nazwy Huatulco, ale od tamtej pory nieoficjalnie ograniczony tylko do Huatulco. Znajdziesz szeroki wybór lokali, z pokojami do wynajęcia, małych hoteli ekonomicznych, luksusowe wille nad brzegiem oceanu wakacje lokali do wynajęcia, hoteliki, luksusowe hotele, wraz z kilkoma stoi w miejscu lub w pobliżu brzegu Zatoki Tangolunda. El Camino Real Zaashila, Quinta Real Huatulco, Las Brisas, Dreams Resort & Spa (dawniej Hotel Gala) i Barceló są przykłady najbardziej popularnych w obszar większy.Huatulco znajduje się w stanie Oaxaca, gdzie u podnóża Sierra Madre del Sur na Oceanie Spokojnym, około 500 km na południe od Acapulco., Ludność 50 000 euro.

Zatok Huatulco jest podzielony na cztery główne dzielnice. Tangolunda to obszar, gdzie luksusowe kurorty są duże, Santa Cruz to małe miasteczko z portu i głównej plaży w Santa Cruz, La Crucecita, jest kolejnym małym miasteczku w głębi plaży, który oferuje obszarze wsparcia, a Chahue to obszar między Santa Cruz i Tangolunda.

Zatoki Huatulco (Doliny Huatulco) są uformowane przez serię dziewięciu zatok i liczne zatoczki małych ciągnące się wzdłuż 26 mil od ząbkowanych linii brzegowej, w tym 36 piaszczystych plaż. Centralna zatoki jest Zatoce Santa Cruz, która jest na południe od miasta La Crucecita. Jest to również centrum działalności handlowej i turystycznej, z wielką statków wycieczkowych wiosną dok. Wiele złożonych ofert można znaleźć tutaj, takich jak hotele, sklepy z pamiątkami, dyskotek, barów, restauracji, biur podróży, wycieczki żeglarstwo i narty nurkowanie, snorkeling i nurkowanie jet do wynajęcia. Kaplica Santa Cruz, gdzie wielu wesela i chrzciny są obchodzone przez morze. Santa Cruz plaży to najbardziej znana z plaż tutaj. Wynosi 250 metrów długości, z miękkim białym piaskiem i turkusową wodą.Na wschód od Santa Cruz są zatoki Bahia Chahue, Tangolunda Bay i Conejos Bay.Są to najbardziej rozwiniętych regionach Huatulco. Chahue Bay jest 2 km na wschód od Santa Cruz, a jego nazwa oznacza "żyznej ziemi lub na mokro" w Zapoteków. Ma przystań dla jachtów dużych i małych, z trzech głównych plaż, Chahue, Nadziei i Badger. Mimo to szerokie plaże, umiarkowany puchnąć mniej popularne niż te z Santa Cruz. Trzy km na wschód od Bahia Tangolunda jest Chahue, który ma pięć plaż, Ventura, Manzanillo, śruby i Rincon Sabroso Tangolunda. Tutaj wody waha się między błękit kobaltowy i szmaragdu. Większość większych hotelach znajdują się w tej zatoce. Residential Conejos 4 km na wschód od Tangolunda i ma jedne z największych domów w dzielnicy mieszkalnej, z których niektóre są kwatery. Ujścia Rio (River) Copalita jest nieco na wschód od Conejos Bay i plaży. Copalita East River są plaże, które rozciągają się aż do Przesmyku Tehuantepec. Dwa z nich plaże Barra de la Cruz i Playa Mojon. Niektóre duże fale surfować można znaleźć na tych plażach. Barra de la Cruz jest jednym z najlepszych i najbardziej łatwo dostępne. Playa El Mojon może w pewnych porach roku, mają bardzo dobre fale do surfowania jest również doskonałym miejscem na wycieczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty