więcej o tej miejscowości

Barra de Potosi oferuje jedną z atrakcji jest słynny Laguna de Potosi,

barra de potosí

Barra de Potosi oferuje jedną z atrakcji jest słynny Laguna de Potosi, gdzie można zwiedzać przez namorzyny i podziwiać wiele gatunków ptaków z łodzi. Dla miłośników ptaków, Samochody znajdziesz wiele różnych gatunków, oferuje również wiele restauracji (kabiny), a także licznych plaż do uprawiania sportów wodnych.Barra de Potosi, Guerrero, MeksykBarra de Potosi znajduje się 25 km na wschód od Zihuatanejo. Aby osiągnąć może Highway Nr 200 z Acapulco do Zihuatanejo i w drogę, która jest zaledwie 20 km od ostatniego miejsca. 15 km dalej jest dostęp do Laguna de Potosi.

Barra de Potosi jest mała wioska rybacka na wybrzeżu Pacyfiku stanie Guerrero w Meksyku.

Jeśli kochasz i charakteru związku, jeśli szukasz spokoju i miejsce z dala od tłumów, jeśli szukasz szeroka plaża, czyste i izolacji, przerywanej tylko przez ptaki i ryby, Barra de Potosi to, co chcesz.

Pozostaje typowe meksykańskie miasteczko o 500 osób. Usytuowany na wsi, z dziewiczą plażą i laguną na jednej stronie. Brak barów, klubów i rynków. Najlepiej można znaleźć się tabernakulum (restauracje pokryte liśćmi palmy) na plaży, gdzie można zrelaksować się w hamaku podczas oglądania pelikany latać nad wodą, pić i cieszyć się świeżymi owocami morza. Można także jeździć w kajaku po zatoce lub laguny i obserwować ptaki, które żyją w miejscu, jazda na plaży, lub przejść przez niewielki obszar dżungli po drugiej stronie wzgórza, lub wspiąć się na drugie.

Bar oznacza "piaszczysty brzeg." Morze otwiera i zamyka laguny pół roku. Przepływ piasku, jest ogromna. Morza trwa i powraca tygodni później. Strukturę piasku jest nieco inna niż zwykle jest bardziej kwadratowy, i sprawia, że ​​hałas podczas spaceru. Istnieje również czarny piasek (tzw. Arena Blue), który pochodzi z gór.

Playa Blanca rozciąga się 7 km na północ od wybrzeży Barra de Potosi (północna część nazywa się Playa Larga). Zatoka w całości (w tym plaże) jest nazywany Bahía de Potosi. Wciąż może być białe pelikany, które są zagrożone, może być również flamingi i czaple wielkie niebieskie

Współrzędne GPS:

Długość (dec): -101.439444

Szerokość (dec): 17.544444

Miasto leży na średniej wysokości 5 metrów nad poziomem morza.

Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty