więcej o tej miejscowości

Bar St Simon jest wspaniały naturalny obszar, , chiapas

barra de san simon

Bar St Simon jest wspaniały naturalny obszar, którego nazwa jest na cześć patrona miasta. Jest to medium plaży dziewiczy stok, który rozciąga się na dwie mile z ciemnego szarego piasku.

Tutaj jest niesamowity i przyrodę, gdzie znajdują się gatunki typowe dla tych regionów namorzyny jak aligator, rzeki krokodyla, iguana, żółw, czapla kraba, kaczka collajero, tukan, jaguar, spider monkey, małpa, krewetki, gar aligatora, sum,Bass i wiele innych.

Podobnie, flora jest bogata w tym regionie od mangrowe do zapotón, Sapodilla, Guanacastle, cedr, kasztan, Royal Palm, coyol i innych.

Dlatego ważne jest, aby pamiętać, miejsce, w którym to znaczy mieć większy kontakt z naturą, z dala od cywilizacji i codziennych problemów. Tymczasem wioska otoczona Mazatán pozostałości z najstarszych wiosek w Chiapas, o to słynne sanktuarium Virgen de la Concepción, którego obraz, jak tradycja, od morza.


Jak dojechać
To naturalne piękno znajduje się 15 km na zachód Mazatán Township, około 20 minut jazdy na polnej drodze. Choć stolicą kraju jest 331 km, które są objęte w czasie sześciu godzin i 20 minut, w przybliżeniu.

Podczas gdy na drodze do Meksyku są tysiące 274 km, w odległości 16 godzin lub więcej. Aby w którym kierunku należy opuścić miasta Puebla, przekazując Angelopolis, podróż trwa przez Oaxaca, a następnie dotrzeć do Salina Cruz, musimy kontynuować drogę do Tuxtla Gutierrez, a następnie zakończyć podróż w Tapachula.

Okręg Federalny dla niektórych samolot czasie godziny i 40 minut bezpośredniego lotu do miasta Tapachula, ale później muszą podróżować w odległości 36 km drogą iść, a potem Barra Mazatán San Simon, odległość średnio 45 minut.


Jest to z pewnością doskonałe miejsce do nurkowania, wędkowania i pływania, zajęcia, które pochłaniają czas wolny podczas pobytu w Barra de San Simon, ale może poświęcić na odpoczynek przez cały dzień, ciesząc się morską bryzą .

Osiedleniu się w kabiny wykonane przez miejscowych ludzi, którzy przygotowują pyszne dania z owoców morza i ryb.

Możesz obóz na plaży, bez większego ryzyka, San Simon bar to miejsce dla ekoturystyki, ale jeśli wolisz w mieście Tapachula znajdują się hotele różnych kategorii, od pięciu do trzech gwiazdek.

San Simon Location Bar
Znajduje się 15 km od Mazatán, w którym mieści się sanktuarium Poczęcia.Szeroka plaża z bujną roślinnością, strumieni i wiele ptaków morskich.


San Simon Bar znajduje się w Mazatán Gmina państwa Chiapas w Meksyku, Współrzędne GPS:

Długość (dec): -92.509167

Szerokość (dec): 14.799722

atardecer 2
barra san josePUENTE MAZATAN CHIAPASEl Chevy aparcado,... polvo sudor y gasolina...Sn. Benito Beach from the air/Playa Sn. Benito desde el aire/ La plage Saint Benito de l'airMi casa en Mazatan
Puerto ChiapasClouds in a blue skyDesembocadura del Río Coatán, MazatánBARRA DE SAN SIMON, MAZATAN
Puerto Madero - Tapachulapuerto chiapaspresidencia noviembre 2007La casaPuerto Madero
MERCADO MUNICIPALSan Benito Beach /Playa / Plage Saint BenitoCalle Central MazatanPhotos provided by Panoramio are under the copyright of their owners


Ver mapa más grande


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty