więcej o tej miejscowości

Iguala de la Independencia, zabytkowym mieście w stanie Guerrero, Meksyk

iguala
Iguala de la Independencia, zabytkowym mieście w stanie Guerrero, Meksyk, położony 99 km na południe od miasta Cuernavaca i 108 km od Chilpancingo, stolicy państwa. Jest to trzecie najważniejsze miasto w stanie dopiero poChilpancingo i Acapulco. Znaczenie tego miasta znajduje się głównie w następujących ostatecznych faktów historycznych w historii Meksyku:

Podpisanie dokumentu znanego jako Plan Iguala, 24 lutego 1821, gdzie został uznany po raz pierwszy oficjalnie niepodległość Meksyku z Hiszpanii, i zjednoczeniewojsk powstańczych i realistyczne Trigarante nazwie Army.
Rozwój Flaga Meksyku również 24 lutego 1821 przez krawca i fryzjera JoséMagdaleno Ocampo.
W dniu 27 października 1849 roku, jako prezydent Meksyku José Joaquín deHerrera, wyprostowany Guerrero i jest wyznaczony jako pierwsza stolica Iguala

Choć turystyka w Iguala jest ważnym sektorem gospodarki, miasto ma kilkaciekawych miejsc, do których należą kościół św Franciszka z Asyżu zbudowany wXIX wieku i Zalew Tuxpan, charakteryzuje się niepowtarzalnym pięknem i wykonanew ostatnich latach stała się głównym centrum uwagi ze względu na dużą liczbęjednostek pływających międzynarodowej pozycji wyścigowych się tam również 2jubilerów ośrodków, gdzie można znaleźć mnóstwo biżuterii, który jest produkowanytutaj najwyższej jakości.

Miasto Iguala leży na północ od miasta Chilpancingo, miejski głowa Iguala de la Independencia, znajduje się w odległości 100 kilometrów ponad federalne drogiAcapulco-Meksyk, położony między równoleżnikami 18 ° 13 'i 18 ° 27 'szerokości geograficznej północnej i między 99 ° 29' i 99 ° 42 'długości geograficznej zachodniej, o południka Greenwich.


Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty