więcej o tej miejscowości

Ixtapa-Zihuatanejo, jednym z najpiękniejszych miejsc plaży w Meksyku

Ixtapa-Zihuatanejo

Ixtapa-Zihuatanejo, jednym z najpiękniejszych miejsc plaży w Meksyku, położony jest na wybrzeżu Pacyfiku w stanie Guerrero, 245 km na północny zachód od Acapulco, na federalnej autostradzie. 200, jej klimat jest ciepły ze średnią temperaturą 28 ° C.

Otoczony przez łańcuch gór, które wydają się zejść do spotykają się z morzem, ośrodek ten składa się z malowniczym miasteczku Zihuatanejo, środowiska tradycyjnych, gdzie znajdują się ostrzeżenia nawet prowincjonalne, a nowoczesny ośrodek Ixtapa, znanej dużych hoteli i przystani o pojemności ponad 600 łodzi.

W Ixtapa-Zihuatanejo można podziwiać piękne plaże takie jak La Ropa i Playa Linda, delikatne fale, idealne miejsce do wypoczynku i do wszelkiego rodzaju sportów wodnych, szczególnie windsurfingu, w pobliżu nie można nurkować wśród raf koralowych i banków, lub można przejść wędkarstwo sportowe z marlina, gatunków, ich obfitość na Oceanie Spokojnym, zwróciła się w Ixtapa-Zihuatanejo dumny domu Turniej Zihuatanejo Międzynarodowa Sailfish Tournament, organizowany co roku w miesiącu maju.

Ale nie wszystkie słońca i morza, w Ixtapa-Zihuatanejo, jego otoczenia, pokryte bujną roślinnością, można przejść camping, ekoturystyka i obserwacji flory i fauny w Club de Golf Palma Real, sklasyfikowane przez ekologów jako skarb gatunków fauny, takich jak krokodyle i orły, a także bierze udział w promocji i ochrony kilku gatunków zagrożonych wyginięciem, jak oliwy Ridley i żółwie szylkretowy. Każdy zakątek Ixtapa-Zihuatanejo po prostu zadziwiające.Sztuka i rzemiosło

Rzemiosła Zihuatanejo korzystania z materiałów takich jak kamienie półszlachetne, jazgarz, granitu i malowane elementy morza muszle, koralowce i muszle, tutaj możesz znaleźć drobne prace wykonane srebra w Taxco, obrazy Amate papieru i ceramiki w regionie Central Valley, jak również tradycyjne Olinala lakierów, można je znaleźć na rynku jednostki, znajduje się na Av 5 maja.

Festyny ​​i Tradycje

Główne uroczystości odbywają się w Ixtapa-Zihuatanejo są "Dzień Marynarki Wojennej" każdego 2 maja w tym sprawowanie uroczystej i poruszającej uroczystości sztandar Matki Bożej z Guadalupe w Ixtapa Zihuatanejo, w towarzystwie pielgrzymów w łodzi urządzone, po czym wykonać masowe i popularne werbeny.

MUZEA

W głównym Ixtapa-Zihuatanejo Muzeum opowiada historię z jej założycieli, a ewolucja kulturowa od reszty regionu.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty