więcej o tej miejscowości

la encrucijada chiapas Rezerwat ten obejmuje powierzchnię

la encrucijada chiapas


Rezerwat ten obejmuje powierzchnię 144 000 868 ha, bogate flory i fauny, w tym bocabarra i strumieni, że połączenia z Oceanu Spokojnego. Tutaj możesz zobaczyć Tulare, zapotonales i namorzyny, za najwyższą w amerykańskim Pacyfiku. Rezerwa ta jest żółw obozu Concepcion, gdzie podejmowane są działania w celu monitorowania populacji oliwy Ridley, szylkretowy i skórzastych, i działań ochrony, monitorowania i ochrony tych zagrożonych gatunków.
Klimat

Ciepłe wilgotne z opadami przez cały rok
Lokalizacja

Położony w regionie Soconusco Chiapas i obejmuje gminy Pijijiapan, Mapastepec Acapetahua, Huixtla, Villa Comaltitlán i Mazatán.
Jak dojechać

Głównym dostęp oparty jest na Tapachula przez Federal Highway Nr 200, odległości 62 km. do Escuintla, stąd nadal Acapetahua i podróże 17 km. drogi krajowej na molo Czaple, gdzie łodzie podszedł, aby przejść do obozu La Concepción.


Crossroads jest domem dla wielu z tych przybrzeżnych zasobów, jezior, bagien, lasów zapotonal tylko w regionie i jedne z najlepszych lasy zachowały mangrowe na wybrzeżu Pacyfiku. Rezerwat stanowi naturalny pomost między Nearctic i Neotropical regionów biogeograficznych i do domu na północnych i południowych odmian wielu gatunków. W związku z Crossroads jest krytycznym ekologiczne i ekonomiczne znaczenie dla regionu, wiele społeczności lokalnych zależy od zasobów naturalnych środków do życia i utrzymania dobrze prosperującej lokalnej gospodarki rybołówstwa i obszarów wodno-błotnych funkcji rezerwy jako system filtrów w początku bieżącej dla społeczności żyjących w dolnym zbiorniku.


Rezerwat obejmuje nadmorskich gmin Pijijiapan, Mapastepec Acapetahua, Villa Comaltitlán, Huixtla, Mazatán Huehuetán i gdzie również znajduje się dwóch najważniejszych systemów jeziora i produkcji południowego Meksyku: Carretas-Pereyra i Chantuto-Pensacola.

W "Crossroads" są określone sześć próbek miejsc, położonych w zlewni podmokłych wpływ Coapa River Basin, w mieście Pijijiapan, Chiapas.


Namorzynowe do 35 metrów, uważane za największe w Ameryce Północnej i Środkowej, flora i fauna zróżnicowana.

Jedna wspólnota nizinnych zapotonales zalewowych. Istnieje kilka regionów o niskich i średnich lasów tropikalnych w dobrym stanie.


Aby dostać się do The Crossroads Tapalucha być od autostrady 200 i przejdź do skrzyżowania z Escuintla. Nie podejmuje drogę Acapetahua i przejść około 15 kilometrów polnej drodze do wąwozu Las Palmas.

Podczas tej rezerwy nie jest miejscem turystycznym, można uzyskać dostęp za zgodą Instytutu Historii Naturalnej w mieście Tuxtla Gutierrez, stolicy stanu Chiapas.

Przed podróżą należy pamiętać, że obszar zarządzane przez Państwową Komisję naturalnych obszarów chronionych, brak odpowiednich dróg i usług.


Ver mapa más grande
Streets at La Palma - La Encrucijada Natural Reservoir
Rumbo a la Encrucijada, Zona de Manglares, Chiapas MéxicoEstero El ballenato (vista de la bocabarra)Mangles Pintados con Guano de Aves, Las Palmas Chiapas México


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty