więcej o tej miejscowości

La Isla La Roqueta serwowane piratów, aby ukryć swoje skarby, produkt ataki na Galleon Manila,

la roqueta acapulco

La Isla La Roqueta serwowane piratów, aby ukryć swoje skarby, produkt ataki na Galleon Manila, że ​​pływał na tych wodach. Na wyspie znajduje się od wspaniałych plaż Caleta i Caletilla, gdzie znajduje się przystań gdzie łodzie odejść na wyspie.

Łódź przejście do Roqueta sam w sobie jest wielką atrakcją, ponieważ w trakcie zwiedzania można obserwować dno morskie i Matki Bożej z Guadalupe, patronki rybaków, których wizerunek jest na dnie morskim, przez odpowiednie szkła w tym celu w łodzi.

Gdy na wyspie, można cieszyć spokojnej plaży surf, małe zoo, który jest otoczony przez drzewa i rośliny. Na wyspie znajduje się słynna restauracja El Palau, gdzie można korzystać z różnych świeżych owoców morza.

Możliwe jest również wycieczki między roślinnością dżungli na wyspie i cieszyć się naturą i zwierząt w regionie. Wyspa jest również jednym z ulubionych miejsc do nurkowania, bo tutaj można zobaczyć wiele różnych kolorowych ryb.

To tu stał się sławny Roqueta osioł, zwierzę, które lubi pić piwo.

Roqueta, to meksykańska wyspa znajduje się w Zatoce Santa Lucia de Acapulco, Guerrero, w pobliżu plaż Caleta i Caletilla miasta. Jest zarządzane i chronione przez Departament Marynarki Wojennej.

Ten fantastyczny wyspie znajduje się naprzeciwko słynnej plaży Caleta i Caletilla miasta Acapulco w Meksyku, to piękny wypadku stać się naturalnym obszarem chronionym. Na wyspie jest około ośmiu mil kwadratowych i oferuje wiele atrakcji dla odwiedzających: zoo, dwa piękne plaże, latarnia morska i miejsc do nurkowania dla początkujących i doświadczonych nurków. Latarnia morska oferuje niezwykły widok na zatokę Acapulco i Jungle Island

Roqueta Wyspa Skąd

Roqueta Wyspa znajduje się w gminie Guerrero Acapulco Meksyk Państwa i jest w Współrzędne GPS:

Długość (dec): -99.906667

Szerokość (dec): 16.822222

Miasto jest w średniej wysokości 20 metrów nad poziomem morza.

Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty