więcej o tej miejscowości

Tijuana, prosperującym miastem na północnej granicy MeksykuTijuana, prosperującym miastem na północnej granicy Meksyku, znajduje się na północno-zachodnim krańcu Baja California Peninsula, 189 km na zachód od Mexicali i 29 km na południe od San Diego, w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych.Jego klimat jest ciepły ze średnią temperaturą 21 ° C.

Miasto, miejsce spotkań sztuki współczesnej, kultury i historii, jest domem dla wielu festiwali artystycznych i kulinarnych, które wypełniają ulice żywotności, takie jak Międzynarodowa Wystawa Dance, która łączy ludzi z tańca, śpiewu i muzyki .

Aby cieszyć się przygoda na obrzeżach miasta są bardziej zaludnione obszary roślinności, takich jak Laguna Salada i Guadalupe Canyon, gdzie można spędzić wakacje. Entuzjastów sportu i wielkich emocji mogą korzystać z wyjątkowych udogodnień, takich jak kije golfowe Real Resort Mar del Golf i koni wyścigowych i chartów, które są tradycyjne i tory wyścigów psów w Agua Caliente Racetrack. Dla relaksu, nie ma wyboru, jak przyjąć zaproszenie do odwiedzenia ogromne wytwornym zapleczem jego nadmorskich kurortów i zrelaksować się.

Aby cieszyć się w nocy Tijuana oferuje wiele klubów, barów i restauracji, gdzie można delektować się smakiem egzotycznych potraw, takich jak homar Puerto Nuevo, wraz z wyśmienitego wina z regionu Valle de Guadalupe.
ARCHEOLOGIA

Na obrzeżach Tijuana, dwóch stanowisk archeologicznych o szczególnym znaczeniu ze względu na obecność obrazów.

Vallecito. Znajduje się on w Tecate, 72 km na wschód od Tijuana przez Federal Highway. 2. Tutaj widzimy przykłady malowideł, które stanowią postacie ludzkie i zwierzęta, wśród których są zakorzenione Man, The Devil i Shark. Otwarte od środy do niedzieli w godzinach od 8:00 do 17:00.

Macahuí. Znajduje się 154 km na wschód od Tijuana przez Federal Highway. 2. W tym miejscu, znajduje się na obszarze pustyni, pojawi się seria rysunków geometrycznych kształtów i antropomorficzny, podobne do regionu Nazca w Peru.

Architektura współczesna

W Tijuana można zobaczyć przykłady nowoczesnej architektury, który pokazuje również, wieloaspektowy aspekt tego miasta.

Tijuana Cultural Center. Znajduje się na Av. Paseo de los Heroes i Avenida.Francisco Javier Mina s / n, Zona Urbana River. Jest to zbiór instytucji zajmującą się promowaniem kultury i sztuki, opracowała system wizyjny jako architektoniczny krawędzi, albo dlatego, że budynki są tak nowe, jak pola planetarnego użyć formatu kina Omnimax najnowsze technologie, aby przyciągnąć ludzi

Arc / Monumental zegara. Znajduje się na Av. Rewolucja s / n. Pomnik ten stanowi bramę do Tijuana i jest uważany za ikonę architektoniczną w awangardowym stylu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty