więcej o tej miejscowości

Eyipantla jest piękny wodospad znajduje się w Rio Grande de Catemaco

salto de eyipantla, veracruz

Skocz Eyipantla jest piękny wodospad znajduje się w Rio Grande de Catemaco, co stanowi skok kurtyny czterdzieści stóp szerokości i pięćdziesiąt metrów wysokości.

Skok w prehispanic era Eyipantla UHN miał szczególne znaczenie, gdyż był swego rodzaju symbolem raju Tlaloc lub Pan Rains. Do jego wodach przyszedł dziewice, kapłanów i wodzów, aby otrzymać błogosławieństwo boga Tlaloc, 2000 pne.

Jest to spektakularny wodospad najbardziej imponujących Tuxtlas, jest otoczony bujną roślinnością, gdzie można podziwiać lasy namorzynowe, Encinal, sawanny, między innymi, podkreślając przyrody obfituje dziki, jelenie, króliki, oposa i tygrysa , wśród wielu ptaków orzeł, bażanty, gołębie i wszelkiego rodzaju ptaków.

Strona jest pełna pięknych miejsc, jest jednym z miejsc, gdzie natura przelewał swoje zalety tworzą piękne ramki do Comoapan wsi, znajduje się w pobliżu, która ma małe miasto, że nawet dziś cechy kolonialne miasto z domów pokryte czerwoną dachówką, osiedla masywna i wspaniała pogoda ciepła sprawia, że ​​tym miejscu jedną z najbardziej spektakularnych miejsc w Veracruz.

Część Comoapan drogi prowadzącej do wodospadu, przez wąskie przejście, które jest następnie przetwarzane na ogromne schody betonowe zawierające 240 kroków, zbudowany w roku 1973, co pozwala na łatwiejszy dostęp do wodospadu.

W okolicy znajdą Państwo wiele różnych drzew i palm, otoczone wspaniałą pędzla, który stoi w odległości.


Eyipantla Jump to nazwa wodospadu znajduje się w miejscowości San Andres Tuxtla w stanie Veracruz, w Meksyku.

Skoku 40 metrów szerokości i 50 wysokości, co czyni go największym wodospadem w regionie. Wodospad jest zasilany przez Rio Grande de Catemaco i wpada do jeziora Catemaco
Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty