więcej o tej miejscowości

Matatlán jest położony na wschód od miasta Oaxaca

matatlanMatatlán jest położony na wschód od miasta Oaxaca, w centralnej doliny. Droga stopniowo Matatlán zapowiadając, co się dzieje w przyszłości. Sklepów fabrycznych, jak również mezcal rozpocząć się jak ciepłe bułeczki na drodze.Pokusa jest obecny. Ale mamy nadzieję na osiągnięcie Matatlán.

Nagle, znak na drodze ogłaszając "Witamy w Santiago Matatlán, światowej stolicy mezcal". Dążenie do wyboru, który z fabryki będzie pierwszy pokaz produkcji tego napoju, był złożony. Istnieje fabryki i dozowania obok siebie. Wszystkie oferty degustacja zdobyć uwagę, a po kilku degustacji może nauczyć się rozróżniać odmiany i jakości.

Doradzamy z osoba tam i zalecane w fabryce El Rey Zapoteków. To "arena", która jest sposobem to zazwyczaj mezcal fabryki jest najstarszym rzemieślniczych mezcal produkcji w Oaxaca. Z ponad 60 lat, nadal produkuje mezcal w tradycyjnej procedury i wykorzystania zasobów naturalnych z własnych upraw. Nie możemy poznać cały proces produkcji

Położony w Central Region Valley, 56 km, około godziny i dwadzieścia minut od miasta Oaxaca, część dzielnicy Tlacoluli. Znajduje się na współrzędnych 16 ° 52 'szerokości geograficznej północnej i 96 ° 23' długości geograficznej zachodniej, na wysokości 1.740 metrów nad poziomem morza.

Matatlán Santiago znajduje się w gminie Santiago Matatlán Oaxaca w Meksyku i państwa Współrzędne GPS:

Długość (dec): -96.383611

Szerokość (dec): 16.864722

Miasto leży na średniej wysokości 1720 metrów nad poziomem morza.
Ludność w Santiago Matatlán

Ogółu ludności w 3206 Santiago jest Matatlán osób, z których 1562 to mężczyźni i 1644 kobiet.


mescal ponad
http://logiadelosmezcolatras.blogspot.com/2011/01/39-mezcales-tradicionales-de-matatlan.html
Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty