więcej o tej miejscowości

Chansayab Lacanjá w dżungli Chiapas jest największym Lacandon Majów

Chansayab Lacanjá w dżungli Chiapas jest największym Lacandon Majów, jestokoło 6 km od San Javier o autostrady na granicy i 12 km od flory i faunyBonampak.su są bardzo charakterystyczne dla tego obszaru, urządzone z wodospadami i strumieni, a nawet Lacanjá rzeki przepływające przez ich obszarachhierba.Las noce są tu cudownie spokojna, niebo z gwiazdami i krzyczy w dółświetliki mgnieniu. Backpacker turystyki, kempingi i ecotourists jest obecnie głównym źródłem dochodów dochody dla społeczności, wiele rodzin tworzą"obozach", z salami, z hamakiem pokoju. Zbliżając się do wsi przez rzekę na moście Lacanjá, który jest 700 metrów od centralnego skrzyżowania.

Obozy oferty spacery z przewodnikiem po lasach, które otaczają 8m wysokości, 30 metrów szerokości, Cascada Cascada Ponieważ Kusam Toch, trochę zbadaniestarożytnych ruin Majów Lacanjá i 2,5 km długości Lacanjá Laguna.Kaskadę faktmożna dojechać drogą siebie przewodnika, 2.5 km szlak już Kusam Toch (wstęp M $ 35), która rozpoczyna się na 200 metrów na zachód od głównego skrzyżowania.Aby kontynuować od upadku ruiny (dwa kilometry lub więcej) potrzebująprzewodnika. Typowy spacer z przewodnikiem trzy godziny ruiny objętych kosztuje $200 M do M $ 450 za grupę plus bilet wstępu na szlak.

Pobyt w Lacanjá jest ciekawym doświadczeniem, a ludzie Lacandon są przyjazne ispokojne, ale nie spodziewają się znaleźć wiele dowodów na jego dawne życie:mieszkańcy są tu teraz głównie katolickich i w zgodzie ze światem współczesnym, atylko niektóre użyć Lacandon tradycyjnej długiej, białej szacie. Niektóre z nichrozwinęły tradycyjnego rękodzieła ekonomiczną, i można znaleźć ceramikę, rzeźby,koralików, strzały i bębny, które sprzedają w społeczności.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty