więcej o tej miejscowości

Na stronie jest okupowanej części Tizimín, yucatán

tiziminNa stronie jest okupowanej części Tizimín, w czasach starożytnych, w prowincjicupules.Data powstania nie jest znany Tizimín, jednak wiadomo, że do roku 1550kapitan Burgos Sebastian do hiszpańskiego tronu wygrał w tym obszarze.

Podobnie jak w cały półwysep, powołujące Tizimín system zwany Encomienda, topanuje w całym epoki kolonialnej. Pod koniec XVIII wieku, S. M. Król Karol IVHiszpanii i Indii, wysyłane z Santo Domingo do ówczesnej wsi Tizimín, szef partii o tej samej nazwie więcej niż stu niewolników z wyspy, aby znaleźć to, co stało siękolonią San Fernando do na północ od dzisiejszego miasta. Te slave cieszył sięprzywilejami królewskimi i utrzymać lojalność wobec Korony była bardzonagrodzony ziemi i żywności na początku XIX wieku.
Tizimín Township znajduje się w północno-wschodniej części Jukatanu, 160 km odmiasta Merida, o powierzchni 413.237 ha. Jest to największe miasto na wybrzeżuZatoki Meksykańskiej. Granice stanu Quintana Roo na wschodzie. Leży między miastami Temozon, Calotmul, Czop, Sucila; PANABA i Rio Lagartos. Położenie geograficzne ludzi z parafii Tizimín, jest 07 ° 58 'szerokości geograficznej północnej i 88 ° 09'04 "długości geograficznej zachodniej.


Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty