więcej o tej miejscowości

Temixco znajduje się dziesięć kilometrów od Cuernavaca

temixco, morelos


Temixco znajduje się dziesięć kilometrów od Cuernavaca w 18 ° 51 'szerokości geograficznej północnej i 99 ° 14' długości geograficznej zachodniej na wysokości1280 metrów nad poziomem morza. Xochitepec graniczy na północ, a następnie zZapata

Główną atrakcją są miasta Temixco
- Ruiny Xochicalco
- Spa Temixco hacjendy (XVII w.)
- Różne budynki kultu religijnego
- Most "Rib" (XVII w.).


Położony w północno-zachodniej części państwa, na współrzędnych 18 ° 51 'szerokości geograficznej północnej i 99 ° 14' długości geograficznej zachodniej odGreenwich, jest na wysokości 1.280 metrów nad poziomem morza. Ogranicza od północy z gminą Cuernavaca, na południe z gmin Miacatlán i Xochitepec, na północny wschód do gminy Emiliano Zapata, na wschód przez gminy Xochitepec, na zachód z gminą Miacatlán, a na północny zachód do państwa z Meksyku. Jegoodległość od stolicy kraju jest 10 mil.


Park wodny "Ex Temixco Finance" jest najlepszym rozwiązaniem do relaksu i zabawy z rodziną zdrowy ... Tylko 15 minut od miasta Cuernavaca, znajdziesz130.000 metrów kwadratowych zabawy, przygody i uroczystości, w pięknym ogrodzie z bujną roślinnością, a orzeźwiający, krystalicznie czystej wody we wszystkich basenach i zabawy w wodzie.


Na południe od Temixco jest Xochicalco Archaeological Zone.Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty