więcej o tej miejscowości

isla mujeres Quintana Roo Położony u wybrzeży Cancun w stanie Quintana Roo, Isla Mujeres


ISLA MUJERES

Położony u wybrzeży Cancun w stanie Quintana Roo, Isla Mujeres to jeden z głównych wysp karaibskiej części Meksyku i ma zasięg 8 km długości i 2 km szerokości, i ma przyjemny klimat tropikalny średnio 27 ° C.
Na tej wyspie, bogate atrakcje przyrodnicze i kulturowe są liczne są wśród nich: piaszczyste plaże, jego pozostałości archeologiczne, jak Świątynia Ixchel i historycznych, jak Hacienda Mundaca i Marine miejsce Garrafon Park idealne do nurkowania i snorkelingu w obszarze rafy zamieszkałe przez setki kolorowych ryb.Na wyspie znajduje się duża infrastruktury hoteli, klubów plażowych, które oferują wspaniałe widoki na Karaibach, oraz w centrum miasta, wiele sklepów, gdzie można kupić różnego rodzaju pamiątki, stroje kąpielowe, plaża i rzemiosła z drewnai powłoki, jak również restauracje specjalizujące się w kuchni lokalnej i międzynarodowej, bary i kluby, gdzie można cieszyć reggae i afro-karaibskich do późnych godzin nocnych.

TRASY POWIERZCHNIA I MIEJSCA WYBRANE

Trasa ecoarcheological-Riviera Maya Isla Mujeres. Z Cancun można wjechać na prom, który zabierze Cię do miasta Cancun, gdzie można zwiedzić stanowiska archeologicznego w El Rey, starożytnego miasta Majów, gdzie można podziwiać pozostałości budynków, dróg, placów i niektóre malowidła. Następnie droga nr.307, odwiedź Xcaret, 74 km na południe od Cancun, główny eko-turystycznych parku plażę, sieć podziemnych rzek, akwarium, delfinarium, ogród motyli, orchidei i pasieki dla tych, którzy lubią podziwiać flory i fauny regionu, wizyta obejmuje również zwiedzanie strefy archeologicznej, a także rekreacji Majów wsi. Kontynuując południe wzdłuż tej samej trasy, zapraszamy do Xpu-Ha, położony 94 km. na południe od Cancun, piękny odcinek plaży otoczony bujną roślinnością, idealny dla miłośników przyrody. Można wtedy odwiedzić Xel-Ha, 42 km na południe od Xcaret, jednym z najlepszych miejsc do nurkowania w lagunie rzeki głównej lub pod ziemią.Wśród obiektów, które są wszystkie usługi, można także popływać z delfinami i wizyta pozostałości starożytnych Majów centrum ceremonialne. Wreszcie, na tej samej drodze nr. 307, przyjedzie w Tulum, 64 km na południe od Playa del Carmen, jeden z najpiękniejszych zabytków archeologicznych na wschodnim wybrzeżu Półwyspu Jukatan. Wśród jego najważniejszych budynków są: Zamek, Świątyni Freski i Świątynia Boga Malejąco.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty