więcej o tej miejscowości

sabancuy Ta wyspa jest dziewicze tropikalnym raju o nazwie Sabancuy

sabancuy

Ta wyspa jest dziewicze tropikalnym raju o nazwie Sabancuy, ma wlot na spokojne wody i piasku grzywny jest również miejsce, gdzie szylkretowy rasy żółwi.

Posiada bardzo ciche plaże z drobnym białym piaskiem, płytkie, przejrzyste, ze spokojną wodą i łagodnym zboczu. W wodach ujścia krewetki obfite, ostryg i ryb.Ma średniej szerokości 20 metrów. i długości 10 km. To można podziwiać wiele różnych gatunków morskich, takich jak żółwie w jabirus okolic, jelenie, kaczki, gołębie, itp..

A po drugiej stronie ujścia w Zatoce Meksykańskiej, również wdrożony kilka plaż z delikatnym fale jak Santa Rosalia.

Plaże o średniej szerokości 20 metrów i długości 10 km, w przybliżeniu, gdzie można podziwiać wiele różnych gatunków morskich, takich jak żółwie i wokół jabirus, jelenie, kaczki, gołębie.

Dziś, dzięki jego spokojne wody z jej spokój fal jest idealny dla małych dzieci i osób starszych, również do uprawiania sportów wodnych takich jak nurkowanie w falochronu, gdzie można podziwiać różnorodne fauny morskiej oprócz wędkarstwa, żeglarstwa, jest plan rozwoju ekoturystyki na obszarze i podczas badania tego miejsca jest przedstawiony inwestorom. Wspaniały plac zabaw dla ochrony zagrożonych gatunków. 1 km. plaży wsi, która Sabancuy usługi hotelarskie, żywności, informacji turystycznej oraz że populacja ma charakterystyczne są ciepłe i przyjaznych ludzi. Wioślarz rzucanie netto oddanych w pierwszym światłem, które rzuca kulę ognia, która wznosi się nad horyzontem, jest codzienne sceny tutaj. Jeśli chcesz w pełni cieszyć się tą naturalną atrakcją może obóz w pobliżu i cieszyć się wschody i zachody słońca, który zapewnia przybrzeżnych blef


Na plaży w miejscowości Sabancuy, na południowy wschód od państwa do 130 km.Campeche i 85 km. na północny zachód od Ciudad del Carmen, Campeche pozostawiając, możesz wziąć dwie drogi: Autostrada 186, od Escárcega lub mogą być w 180 od Champotón, stolicy od drogi krajowej, odległość wynosi 130 km. (2 godz.) A Federal District jest w odległości 1230 km., Nie ma dostępu powietrza.


Położony w miejscowości Sabancuy, na południowy wschód od państwa do 130 km. Campeche i 85 km. na północny zachód od Ciudad del Carmen, Campeche pozostawiając, możesz wziąć dwie drogi: Autostrada 186,
z Escárcega lub mogą być w 180 od Champotón, stolicy od drogi krajowej, odległość wynosi 130 km. (2 godz.) A Federal District jest w odległości 1230 km., Nie ma dostępu powietrza. Nie jest transfer na atrakcyjności transportu miejskiego, ejido i 1a. Campeche opuszczania klasy i biorąc go do dworca autobusowego, w 2a transportu. Klasa może być osiągnięty z Escarcega i Champotón. Atrakcją jest położony w odległości 1 km. Miasta Sabancuy.

Sabancuy jest bardzo cichy, piaszczystej plaży, z płytką wodą, przejrzyste, ze spokojną wodą i łagodnym zboczu. A po drugiej stronie ujścia w Zatoce Meksykańskiej, również wdrożony kilka plaż z delikatnym fale jak Santa Rosalia.

Plaże o średniej szerokości 20 metrów i długości 10 km, w przybliżeniu, gdzie można podziwiać wiele różnych gatunków morskich, takich jak żółwie i wokół jabirus, jelenie, kaczki, gołębie.

Średni wzrost temperatury 20 stopni Celsjusza i flory jest typu Casuarina roślinności, Tulare i dłoniowej.

W wodach ujścia krewetki obfite, małże i ryby słonawej wody, więc jest za małą niszę.

Inną atrakcją jest Sabancuy odwiedzić wioskę rybacką, która daje jej nazwa, która siedzi na brzegu, gdzie można obserwować tradycyjny francuski zadaszony domów, które obfitują w rejonie laguny.Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty