więcej o tej miejscowości

Jerez de García Salinas jest siedzibą powiatu gminy Jerez w meksykańskim stanie Zacatecas

jerez, zacatecas

Jerez de García Salinas jest siedzibą powiatu gminy Jerez w meksykańskim stanie Zacatecas. Znajduje się w centralnej Florydzie, 56 km na południowy zachód od miasta Zacatecas. Jeden z największych populacji stanu o znaczeniu gospodarczym i kulturalnym.
Miasto Jerez zawsze charakteryzuje się pięknem ich gospodarstw, a niedawnozostała włączona do "Miasta Magic" przez Ministerstwo Turystyki, ich tradycje, obyczaje, legendy i architektury.

Region ten został wykorzystany do sezonowych nomadów. W 1570 r., hiszpańska grupa pod dowództwem kapitana Pedro Carrillo Davila utworzona osada o nazwieJerez de la Frontera w celu obrony drogi z Guadalajara do rebeliantów Zacatecasprzed atakami Indian.

Najstarsza wzmianka mamy w Jerez, jest rok 1584, w którym Royal AudienciaGuadalajara wysłał dokument z rozkazu króla Hiszpanii, stwierdzające, że wszystkie narody królestwo było obserwować zaćmienie księżyca i ilość cienia określićdługość i szerokość geograficzną wszystkich miejscach.

Niektóre indyjskich grup prowadzących siedzący tryb życia i wojowniczy mało, więcgdy w Hiszpanii przybył skorzystać z tych plemion do walki z wrogich Indian.Wkrótce potem otrzymał tytuł Villa de Jerez. W 1952 roku nadano imię Jerez deGarcia Salinas, nazwa nadal niedźwiedzie.

Z imponującą Sierra de los Cardos do istoty sprawy, urodzajnej dolinie Jerez jest otoczony górami Garcia, Susticacán, Chiquihuite, Sierra de Leiva i wzgórze San Francisco, wszystkie części Sierra de Zacatecas, że rozciąga się od północno-wschodniej na południowy zachód w kierunku rzeki Jerez.
Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty