więcej o tej miejscowości

loreto Znajduje się on w stanie Baja California Sur,

loreto baja california sur

Znajduje się on w stanie Baja California Sur, w gminie Loreto, o łącznej powierzchni pod ochroną obszar 206.581 ha. Składa się głównie lasy namorzynowe, wydm nadmorskich i krzewów niezbyt wilgotnych.

Przedstawia szeroką gamę morskich przybrzeżnych środowiskach skaliste, piaszczyste plaże, kaniony, kanionów podwodnych, tarasy morza, co doprowadziło do jego położenie geograficzne z tworzeniem populacji gatunków morskich, w Panamic prowincji biogeograficznych, w Kalifornii.

Istnieje również znacznym odsetkiem endemicznych lądowych gatunków zamieszkujących wyspy, które są uważane za ważny rezerwuar zasobów genowych.Jest to ekologiczny obszar wielkiej różnorodności biologicznej i produktywności naturalne.

jest meksykańskim mieście Baja California Sur. To jest głową tej samej nazwie gminy i znajduje się 220 mil na północ od La Paz, stolicy stanu.

W Bay Area znajdzie plaże i łagodne fale jak Nopoló Puerto Escondido, gdzie można cieszyć się wyśmienite dania z owoców morza, takich jak "małże czekolady", przygotowany w niezliczonej ilości przepisów przed radości święto ryby i owoce morza, towarzyszą różne wykwintne czerwone i białe wina, tuż przed udaniem się na tańce do rana w jednym z klubów, które są w centrum miasta, gdzie atmosfera i muzyki współczesnej są gwarantowane .

Jest idealnym miejscem na poszukiwanie takich jak: piękne plaże, gdzie można kajak, nurkowanie i żeglarstwo. Wyspy oferują coś dla siebie, jak Isla del Carmen, z pięknymi plażami, wyspa z klifami Dancing rzecz Isla Catalana nurkowania i idealny dla ekologów, którzy lubią podziwiać unikalną florę i faunę tego miejsca.

Loreto, to idealne miejsce dla wędkarzy, gdzie można złapać mahi mahi, Wahoo, tuńczyk, dorado i więcej.

Położenie gminy część Loreto z unikalnym środowiskiem geograficznym, że natura sprzyja kontrastujące pustynne krajobrazy, morze i góry.

Gmina Loreto znajduje się w centralnej części Baja California Sur, położony w odległości 26 ° 33 '11 "i 25 ° 12 '15" szerokości geograficznej północnej i 111 ° 46 '22 "i 110 ° 55 '15" długości geograficznej zachodniej, od południka Greenwich.


Loreto jest idealnym miejscem dla miłośników nurkowania, ponieważ oferuje piękne miejsca do nurkowania. Jednym z nich jest Coronado Island, w odległości 10 km od morza Loreto, gdzie można nurkować, aby zobaczyć egzotyczne gatunki ryb, które tam żyją, w północnej części wyspy jest zalecany do nurkowania, bo znaleźć najlepszą raf koralowych.


wideo został stworzony przez Alternative Generation Grupa Turystyki na lata 2008-2010, UABCS Loreto kampusu jako projekt atrakcją turystyczną w obszarze nauczyciel angielskiego Jezusa Jacques Ayala. Loreto cel bogaty w piękno i kulturę, misje, osiedli, Sierra, Sun and Sea Islands, Hot Springs, endemicznych gatunków, specjalne miejsca na turystycznej, tych, którzy lubią przygody i adrenaliny, jak i tych, którzy preferują rekreacji i wypoczynku, niekończące się zasoby, które czynią ją wyjątkową i atrakcyjne, z pewnością warto odwiedzić Loreto!


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty