więcej o tej miejscowości

Położony w Zatoce Kalifornii do 40 km od miejskich, Playa Las Glorias

playas las glorias


Położony w Zatoce Kalifornii do 40 km od miejskich, Playa Las Glorias jest wielkimrozwoju turystyki w gminie Guasave gdzie błękitne niebo i błękitne morze łączą sięotaczają gościem w tropikalnym raju oferty bezpieczeństwa dla pieszych, spokojne wody i czyszczeniu, a ponadto do podstawowych usług podstawowych i dostępudrogą asfaltową.

Tutaj można skosztować tradycyjnych i znanych ryb rzucił, że to specjalność tego regionu. W mieście są piękne wyspy, takie jak La Isla de San Ignacio, gdzie jazda na nartach wodnych i wędkarstwa.

Las Glorias jest najczęściej odwiedzanym z wszystkich central - Sinaloa północnej, ich atrakcją jest spotęgowane przez bliskość Boca del Rio, a nie jej piękno i jejwarunki dla wędkarzy sportowych jest bardzo atrakcyjna dla zwiedzających.

Istnieją usługi hostingowe i alimentaión.

Guasave, a przez to rozwijające się miasto, tętniące życiem z plaży około 30 km na zachód. Tu znajdziesz Guy i Ruth Powell River na wielkie spotkanie dnia 4 i VWporównać okres. To był szczególny moment dla nas wszystkich (mam nadzieję) i gwizdał czasu. Słońce było wspaniałe, idealne piasku, firma dramatycznie.Jesteśmy linka się jednak, i chętnie uderzył w górach, a przed siebie w nieznane terytoriumBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty