więcej o tej miejscowości

jest znany ze swojej bujnej roślinności i wspaniałej jego bagna pełne wysepki, sinaloa

teacapanjest znany ze swojej bujnej roślinności i wspaniałej jego bagna pełne wysepki, gdzieegzotyczne ptaki gniazda, aby złożyć jaja. Piękno Teacapan jest niepowtarzalny,wspaniały przyrody i dziewiczych plaż ze złotym piaskiem, jest idealny dla różnych rodzajów działalności Ciebie i Twojej rodziny może podczas wizyty w tym tropikalnym raju z ponad miliona palm.

To wybrzeża dziewiczych plaż wyróżnia: Kozy, bębny i Katie, wzdłuż której znajduje się ujście Teacapan, specjalne miejsce do wędkowania i uprawiania sportów wodnych.

Te plaże mogą się ofiarą takich jak okoń morski, Lucjan, miecznik, okoń morski ipuffer i miecznika offshore.

Zapraszamy na wycieczkę statkiem do Bird Island, gdzie żaglami kanałamimangrowe, gdzie można oglądać szkół delfinów zabawy w rytm fal wytwarzanych przez przejście z łodzi, można również wybrać się na rejs na wyspę Isabel jednej z wielu wysp znajduje się 64 km na morzu na Oceanie Spokojnym, Isla Isabelmeksykańskie ekologiczne rezerwy z czystą wodą, tysiące ptaków, bujna roślinnośći wulkan które sprawiają, że jest to doskonałe miejsce, gdzie można uzyskać kontakt z matka Natura może również dojechać do Pyramid muszli odkryte ostatnio przez tubylców w okolicy.

Kolejną atrakcją, które można zobaczyć na pięknych plaż Teacapan w okresie letnim, jest roczna stopa zwrotu z żółwi morskich. Na wybrzeżach SinaloaZnaleziono następujące gatunki żółwi. The Olive Ridley lub Lora, żółwia i szylkretowyPrieta.
Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty