więcej o tej miejscowości

nautla, . Graniczy na północnym zachodzie przez Martinez de la Torre,

nautla


Znajduje się na współrzędnych 20 ° 12 'szerokości geograficznej północnej i 96 ° 46' długości geograficznej zachodniej na wysokości 10 metrów nad poziomem morza. Graniczy na północnym zachodzie przez Martinez de la Torre, z Misantla południowym zachodzie, wschodzie i Vega de Alatorre północnym wschodzie z Zatoki Meksykańskiej.

Emerald Coast Beach z miękkiego piasku i fale łagodne, nazwany od koloru wód Zatoki Meksyku, które zmywają wybrzeża, które rozciąga się pomiędzy miastami Tecolutla i Nautla. Ta plaża sprzyja sportów wodnych takich jak narciarstwo i rybackich, a także łódź przejazdów; dodatek do wędkowania i żeglowania.

Znajdziecie tutaj hotele, domki i camping z RV oraz wyśmienitą kuchnię, bogate w smaku i przyprawy. Każda kwota owoców morza w całej jego różnorodności i rodzaju są soczyste i niezrównana przyjemność.Zacahuil, Tamale z wieprzowiny i owinięte w liściach bananowca, nie pozostawia wątpliwości, zdumiony. Można także skosztować pysznych ciast i innych potraw z regionu, które na pewno są przepyszne.

Istnieje 118 mil pomiędzy Nautla i Jose Cardel. Wzdłuż tej malowniczej trasie znajdą Państwo wiele atrakcyjnych miejsc, takich jak Barra de Palmas, znajdujących się bardzo blisko Misantla ujścia rzeki.

Jego okolica oferuje piękne plaże dla relaksu lub połowów
Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty