więcej o tej miejscowości

puerto aventuras, quintana roo

Puerto Aventuras Znajduje się 84 km . na południe (56 mil ) od Cancun i zaledwie 18 km . na południe (12 mil ) od Playa del Carmen . Inne miejsca, w pobliżu znajdują się : Puerto Morelos , Tulum ( . Tylko 20 minut ...tylko murem miasto Majów na wybrzeżu ) , Akumal i Cozumel (największa wyspa w Meksyku ,raj dla nurków ... Tylko 50 minut do odjazdu promu Aquaworld Navy PA , lub 20 minut jazdy od miejscowości Playa del Carmen, promem dostać się tam w 50 minut na wyspie ) .Na niespełna 20 mil od Playa del Carmen ma jeden z pierwszych ośrodków poza Riviera Maya . Jednak jego wzrost miejskiego nie została zwolniony i zachowuje wszystkie uroki pięknej i spokojnej wsi 240 ha i zaledwie 3 km od wspaniałych plaż czekają . Będąc tak blisko , możliwości jest wiele : van , autobus , wynajem samochodów ( wynajmowane mówią tam ) , taxi ... nawet rower .

Typ konstrukcji jest najczęściej w okolicy : w tym kompleksie w środku wszystko, czego potrzebujesz , aby cieszyć się wspaniałe wakacje w okręgach niebieskich . Aledroga możemy korzystać z wielu atrakcji .

Jak już wspomniałem , jego bliskość pozwala komfortowo , że coś jest słynny Puerto Aventuras Riviera Maya : jego gastronomia . I , mimo że nie jest to miejsce zbyt długo , ma w swoich prestiżowych restauracji wewnątrz najróżniejszych rodzajów żywności . Zbliża się po prostu zjeść i wziąć relaksującą jazdę z powrotem jest coś, co możemy zrobić każdego dnia , że jesteśmy w Playa del Carmen .

Oprócz zwykłych sportów wodnych w cenotach , który wyróżnia się jako posiadający uprzywilejowane miejsce , z którego można wykonywać skoki na odległość co najmniej 4,5 m ( 15 stóp) . Posiada łazienkę oraz bar i stoliki , gdzie możemy zjeść własne jedzenie , jeśli (patrz: nurkowanie w Playa del Carmen ) .

Ważnym zaleceniem jest nie iść w niedzielę , bo to ludzie, ulubione miejsca do spędzenia dnia wolnego od pracy i że jest zatłoczony cenote
.


Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty