więcej o tej miejscowości

san andrés tuxtla, veracruz

San Andrés Tuxtla miasto w Meksyku, w stanie Veracruz , w regionie znanym jako Los Tuxtlas (Meksyk) .

Miasto San Andrés Tuxtla jestszef gminy o tej samej nazwie , znane na całym świecie z produkcji cygar , jak również dla jego naturalnego piękna .

Znajduje się w południowej części stanu w Sierra de San Martín na współrzędnych 18 ° 27 'szerokości geograficznej północnej i 95 ° 13 ' długości geograficznej zachodniej , na wysokości 300 metrów nad poziomem morza . Graniczy od północy Zatoki Meksykańskiej ; Catemacona wschód ; południe z Hueyapan de Ocampo ; na zachód do Santiago Tuxtla i Angel R. Cabada . Jego przybliżona na południowy wschód od stolicy stanu drogowym wynosi 275 km drogą .

Jestgłównym miastem obszaru , zarówno dla mieszkańców , jak jego głównych handlowych , działalności politycznej i kulturalnej , a także turystów krajowych i zagranicznych , którzy odwiedzają .

Przez lata był to główny ośrodek produkcji rolnej Tabaka , zaprezentować swoją działalność i skoncentrować się na handlu i świadczenia usług , jak również do aktywności polityki społecznej do organizacji wielu zależności.

Z instalacją międzynarodowej wymiany handlowej i otwarcia poziomu wykształcenia zawodowego stała sięmagnesem dla młodych ludzi , którzy szukają , aby zakończyć swoje kariery edukacyjne .

W XVI wieku , jednym z miast , które powstały prowincji Santiago Tuxtla , San Andres Tzacualco było jak przed XVI w. należała do prowincji Tuxtla , a potem powiedział San Andres Tuxtla , pochodzących stracić swoją pierwotną nazwę

Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty