więcej o tej miejscowości

puerto morelos , riviera maya

puerto morelos riviera maya


Twój rafa ( zadeklarowanePark Narodowy ) jest jednym z największych na drugiej co do wielkości rafą i jest tylko 500 m od plaży . Idealne do nurkowania , windsurfingu, nurkowania i innych działań morskich . Na południe od wejścia do miasta jestogród botaniczny (sanktuarium dżungli Majów ) o wielkości 65 ha , gdzie można podziwiać przyrodę ( pająk małpy , Coati ) w rejonie na północ od wejścia małe zoo , które mieści boa, oceloty i krokodyle główną atrakcją w każdym wieku .

Działania w Puerto Morelos
W Puerto Morelos istnieje wiele działań , które można wykonać , jak zrelaksować się w spa zdowolnego egzotyczny traktować mnie , wycieczkę snorkeling lub nurkowanie do Morskiego Parku Narodowego podziwiać w drugiej największej rafy koralowej na świecie i dużo ryb luadar jest w tym, można również wybrać się na wycieczkę do zbadania dżungli i cenotes Puerto Morelos .

Brama do Riviera Maya , z jego ciepłych i przyjaznych ludzi , zabytków i oferuje wszystkie rodzaje działalności dla par, grup przyjaciół i rodzin . W swojej Park Naturalny Marine " Puerto Morelos Reef " odkryje wiele kolorowych ryb tropikalnych , delfiny i żółwie , nie wspominając o pięknych formacji koralowych , które zadziwi tych, którzy odwiedzają . Puerto Morelos oferujeniezapomniane, relaksujące z wakacji bohemy dotykowychVer mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty