więcej o tej miejscowości

ex hacienda de san gabriel de la barrera

san gabriel de la barrera  Główną korzyścią z metalu , który należał do farmer Gabriel Barrera . Jego rozkwit żył w XVIII wieku i jest obecnie przystosowany do 17 ogrody, bardzo oryginalne , które są uprawiane i opiekę typów roślinności . Wystrój jest stary i wykwintne , więc ludzie , którzy odwiedzają nie tylko cieszyć się niezwykłym charakterem , także przez dobrego smaku szczegółów otaczających go. Czynne od poniedziałku do niedzieli od 09:00 do 18:00 godz . Odzysk opłata .
Pierwotnie znany jakoGreat Barrier Exhacienda ma 22 tysięcy metrów kwadratowych rozszerzenia przy Dostęp jest przez most na rzece Guanajuato .

Pod koniec XVII wieku , kapitan Gabriel de la Barrera założył dynastię rodziny Barrera , a tym samymilość dóbr , które korzystają metale prowadzić tę nazwę : Skarb z Great Barrier , bariery Wśród Hacienda de San Antonio Barrera , Dolores i Sacramento . Wnętrze Hacienda jest podzielony na trzy części: pierwsza , dla pokoju , biura oraz tereny rekreacyjne ( obecnie część Muzeum ) domu ; Druga część , dla religijnych , gdziekapliczka , która ma się XV-wiecznym hiszpańskim ołtarz stoi ; , atrzecia i ostatnia część , w której został uprawa , gdzie były patia fuzję, galerie , sklep minerały, wodociągi , studnie , stawy i stajnie . 17 piękne ogrody , każdy z własnym stylem .Godziny pracy
Otwarte dla publiczności od poniedziałku do niedzieli od 9-16 godzin .
Wstęp : 22 dolarów . Studenci : $ 15
Dzieci powyżej 6 lat : $ 15
Użyj kamery : 20 $ . Korzystanie z wideo 25 dolarów
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty