więcej o tej miejscowości

punta bete - playa del carmen

Punta Bete

jest tylko cztery mile na północ od Playa del Carmen na autostradzie 307 , więc każda forma transportu chcemy go używać będzie wygodne . Plaże są doskonałe i bardzo spokojne, korzystne dla nurkowania nurkować na rafiemorza , które znajduje się zbyt daleko. Ma kabiny , restauracja i camping .

Znajduje się na Riviera Maya pomiędzy Puerto Morelos i Playa del Carmen, zaledwie 42 km . Międzynarodowe lotnisko w Cancun i 5 minut od Playa del Carmen . Zasadniczo, to atrakcja tylko naturalne, co czyni go niezwykłym wśród okolicznych destynacjach .
Aby osiągnąć uciec od tradycyjnych miejsc turystycznych tak zatłoczone jak Cancun, Playa del Carmen lub nawet Puerto Morelos , Punta Bete oferuje ukryty cel , wspaniałe plaże, spokojne wody i pięknych domkach. Dziś nie jest to mała restauracja w rozsądnych cenach i doskonałej meksykańskich platilos i niesamowite ryby . Ostatnio ,ładny ośrodek został otwarty na tej stronie . Jednakże , można dostać się do obozu dla tylko 5 dolarów.
Punta Bete jest doskonałym miejscem do nurkowania . Sprzęt można wypożyczyć w restauracji , choć lepiej przywieźć ze sobą


Xcalacoco lub " podwójne kokosy " , obok Punta Bete , to raj dla tych, którzy lubią camping. ma małe restauracje z ryb świeżych, natryskach , małej archeologicznego , rustykalne zakwaterowanie i słoneczna . Palmy zapewniają chłodny cień w ciągu dnia . Na jedzenie , Playa del Carmen znajduje się w odległości 20 minut jazdy .

Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty