więcej o tej miejscowości

temozón , mérida

Mieszkańcy Temozon od jej powstania należał do partii Valladolid i trwała do 1915 roku , kiedy na mocy dekretu Państwowego Kongresu staje szef gminy o tej samej nazwie , na pewno z dala od Valladolid .

MERIDA ,Nieruchomość jest 45 km. ( 40 min . ) Lotnisko Merida .
Po opuszczeniuLotnisko Merida w drogę w kierunku Cancun , w odległości 2 km. płyniemy Campeche Chetumal 10 km , a następnie skręcić w lewo w kierunku Uxmal - Chetumal . Aby przejść przez wieś i Yaxcopoil Xtepén . 4 km później pojawi się wskazanie Hacienda Temozon ; palmy na lewej stronie drogi będzie wskazać wejście , w odległości 8 kilometrów dziel i dotrzeć Temozon .
Lokalizacja wir lub wir tutaj , w wyniku głosy cię tutaj i Mozon , wir, wir , to znaczy, gdyzuyche wiatr , gdy Zuypol kluby .
Temozon Sur jestmałe miasto w meksykańskim stanie Jukatan , położony w miejscowości Abala , 35 kilometrów na południe od stolicy kraju , Merida.

Dostęp do Południowej Temozon jest przeprowadzane przez Federal Highway 261 , która łączy go z Uman i Mérida północy i Uxmal, komunikuje się ze stanu Campeche na południe, i kilka autostrad państwowych , jestpopularnym miejscem turystycznym przede wszystkim za to, żemiejsce, w którymHacienda Temozon Południowa ,stary hiszpański epoki kolonialnej hacjendy , który został przebudowany i odnowiony w ekskluzywnym hotelu.
Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty