więcej o tej miejscowości

San Cristobal de las Casas jest jednym z najpiękniejszych i najbardziejoryginalnych regionu Altos Chiapas,

To był stolicą prowincji Las Chiapas od epoki kolonialnej do początku okresuznanego jako Porfiriato. Uprawnienia następnie udał się do Tuxtla Gutierrez, powodując wojny między dwoma miastami. Ta bitwa będzie wygrana przez Tuxtla.Konflikt z samymi motywami są powtarzane na początku okresu rewolucyjnego jestustawione obok San Cristobal Diaz w przyszłość przegrany.

Od dawna uważane za kulturalną stolicę i dumę stanu Chiapas, miejsce, gdzieróżne formy wyrazu kulturowego zarówno Chiapas i na świecie. To kosmopolityczne miasto jest nie więcej niż 200.000 mieszkańców (według spisu powszechnego2005) i jest trzecim w gospodarce i ludności danego podmiotu. Jest to głównemiasto turystyczne z Chiapas i wszystkich usług.

Dziś miasto San Cristobal de las Casas jest jednym z najpiękniejszych i najbardziejoryginalnych regionu Altos Chiapas, aspekt, który należy dodać sugestywny obraz, który zachował kolonialne na przestrzeni wieków. Bo miłość to, równieżcodziennego życia, które mogą być niemal zwanych tradycyjnych, z tego rynku i jegoludzi i wiele kolorowych miejscowych strojów, z różnych społeczności i doszli domiejsca sprzedaży lub wymiany ich produktów. "

"Starożytni i uratował życie kolonialne zostało w nim San Cristobal ważne zabytki kultury, dzieła architektury, głównie w nieocenionej wartości historycznej i artystycznej. Tak więc możemy wymienić katedry, który wyświetla piękne okładkitrzeźwy stylu barokowym, który uczeni mówią odpowiada już kierunki artystycznenastępnego stulecia, niezależnie od bycia bardziej zbliżona do niektórychregionalnych stylów na terenie Gwatemali. "


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty