więcej o tej miejscowości

Muyil., quintana roo

MUYIL


Jest to jeden z 20 najważniejszych stanowisk archeologicznych w wielkości i ilości szczątków architektonicznych wykrytych w ramach Rezerwatu Biosfery Sian Ka'an, w stanie Quintana Roo, który jest bardzo atrakcyjny do odwiedzenia w tym wypoczynku Wielkanoc.

Muyil wołacz, którego nazwa pochodzi od jednej z dwóch szczelin sąsiednich (Muyil i Chunyaxché), jest jednym z najlepiej zachowanych ekologicznie chronionych rezerwy, co sprawia, że ​​jest atrakcyjnym miejscem dla miłośników historii i żyć z charakter.


Z Tulum jazdy pojazd jest tylko 20 minut do archeologicznego Muyil gdzie zaczynamy z jedną godzinę z przewodnikiem przez naszego przewodnika i Mayan trójjęzycznego otoczony niesamowitą przyrodą. Tutaj znajdziesz niepowtarzalne i kolorowe ptaki uczą odwiedzających o wartości leczniczych roślin trujących halocinógeno endemicznych. Przewodniku historie związane są z legend swoich przodków i faktów z własnego doświadczenia mieszkających w okolicy.
Kilka Meksyk strony prehiszpańska oprócz podziwiać jej starożytne świątynie można także podziwiać wyjątkowy środowiska naturalnego, które łączy w sobie bujną zieleń i turkus Morza Karaibskiego. Tak jest w przypadku Muyil Archaeological Zone, starożytnego miasta Majów, które znajduje się zaledwie 20 minut od Tulum i godziny Cancun i pół.Jak to się stało?

Muyil znajduje się 22 km od Tulum i Cancun 150, zostanie osiągnięty poprzez Federal Highway 307.

Otwarte 365 dni w roku, w czasie 8-17 godzin.Koszt to 29 pesos i dopuszczenie niedziela jest dniem wolnym do krajowej opinii publicznej. Zwolnione z płatności poniżej 13 roku życia, osób niepełnosprawnych i seniorów, a także uczniowie i nauczyciele z obowiązującymi
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty