więcej o tej miejscowości

Sebastián de las grutas, Sola de Vega, Oaxaca

San Sebastian z jaskiń znajduje się w miejscowości Villa Sola de Vega w stanie Oaxaca i jest w współrzędnych GPS :

Długość: 965 726

Szer.: 163755

Miasto leży na średniej wysokości 1700 metrów nad poziomem morza .
system jaskiń tworzy kilka gałęzi ; jak dotąd tylko jeden z nich został zbadany i jestdostęp tylko dla przyjemności. Jest tooddział około 400 metrów długości , z wejściem i wyjściem na końcach . Posiada pięć pokoi z wysokości 20-70 metrów . Oni wapień formacje przypominające postacie ludzkie , zwierzęta i przedmioty codziennego użytku są widoczne ; jest teżmały strumień i baseny . Przewodnik funkcje usługowe .

lokalizacja
• San Sebastián Jaskinie : Znajduje się na południowy zachód od miasta Oaxaca , 84 km (52 mil) na autostradzie 175 Po przejściu San Bartolo Coyotepec , skręcić w prawo na Federal Highway 131 do Soły . Vega . Śledź ten aż do miasta Vado . Skręcić w prawo i podążać drogą gruntową 12 km (7,5 km) do populacji Caves. Przybliżony czas podróży: [ 01:40 ]Samochodem:

Weź Federal Highway 175 , aż do San Bartolo Coyotepec , wykonaj prawo wzdłuż Federal Highway 131 w kierunku Sola de Vega . dalej, aż dotrzesz do miasta El Vado . skręcić w prawo i podążać drogą gruntową 12 km. aż do miasta San Sebastián. Jaskinie znajdują się na północny zachód od populacji zaledwie 7 minut jazdy samochodem i 20 minut spacerem . Orientacyjny czas : 1 godzina 45 minut.

Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty